Zrobiła suknię ślubną z papierków po burrito. To musi być prawdziwa miłość

Karol Decka 03.03.2017
Suknia ślubna z papierków po burrito
Fotografia: imgur.com/user/Dianesaurus

Diane Nguyen wygląda w niej niczym księżniczka Disneya, a Taco Bell zapewni catering na jej weselu.

Diane zakochana jest nie tylko w swoim przyszłym mężu, ale również meksykańskim jedzeniu z restauracji Taco Bell, do której uczęszcza już od lat. Jej wyjątkowa sukienka z papierków po burrito przepełniona jest miłością do jedzenia i dobrej zabawy.

Taco Bell ogłosiło konkurs, w którym do zdobycia był catering na wesele. Zasada zabawy była prosta – należało zaprojektować wymarzoną suknię ślubną, aby zdobyć masę jedzenia z restauracji w Las Vegas. Diane postanowiła zrobić piękną suknię z papierków po jedzeniu. Swoim zdjęciem podzieliła się na portalu Imgur, gdzie w krótkim czasie zyskała dużą popularność. Jej zdjęcie zobaczyło aż pół miliona internautów. Ludzie są zachwyceni pomysłowością Diane, niektórzy zazdroszczą jej weselnego jedzenia.

Pora ugryźć rąbka tajemnicy. Jesteśmy zaręczeni od 4 lat, a nasz związek trwa już od dziesięciu. Taco Bell był obecny przez wszystkie te lata, od szkolnych wypadów na miasto, po obiady późną porą w drodze z pracy. Naczo miłość spaja nas jak topiony ser, burrdzo się kochamy - napisała Diane pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że przyszła para młoda ma poczucie humoru i sporo kreatywności. Wyjątkowa podróż poślubna będzie jeszcze lepsza, dzięki zaoszczędzeniu wydatków związanych z weselem.

Suknia ślubna z papierków po burrito
Fotografia: imgur.com/user/Dianesaurus
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów