Zrobiła tatuaż z twarzą Łukasza Jakóbiaka. Celebryta cieszy się, że zmienia podejście do życia swoich fanów

Redakcja 14.02.2017
Łukasz Jakóbiak
Fotografia: ONS

W końcu ktoś odpowiednio docenił tego showmana. 

Łukasz Jakóbiak pięć lat temu zdobył polski internet, a od 2013 roku podbija rynek wykładów motywacyjnych.

Jego cykl wywiadów "20m2 Łukasza" cieszy się niesłabnącą popularnością, a cykl "20 wykładów", choć już się zakończył, cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że planowane są kolejne wystąpienia celebryty. Ten celebryta wie, jak zaskarbić sobie sympatię słuchaczy. Na stronie 20wykladow.pl zamieścił na przykład informację, że osoby na wózkach inwalidzkich mają darmowy wstęp na jego wystąpienia.

Łukasz Jakóbiak opowiada podczas wykładów autorskie historie, które mają być dowodem na to, jak wytrwałość i wiara pozwalają realizować marzenia i cele. Według nauk Radomianina każdy, nawet szalony pomysł jest możliwy do zrealizowania. Jak czytamy na jego stronie:

Nie ma rzeczy niemożliwych, a kończą się one owacją na stojąco i nowym spojrzeniem na przyszłość. Wykład jest prowadzony lekko i jest urozmaicony zdjęciami i materiałami video dokumentującymi nieprawdopodobne historie.

Niesamowitą historią jest z pewnością ta, którą YouTuber, konferansjer i coach  pochwalił się na swoim Facebooku w Walentynki. Jedna z fanek zrobiła sobie na łydce tatuaż, który jest kopią zdjęcia Jakóbiaka. 

Zmiana pod wpływem moich wykładów motywacyjnych? Chociaż jeszcze na nim nie była... Zmieniam podejście do życia, ale nie wiedziałem, że tak bardzo. Szaleństwo. Opublikowane za zgodą właścicielki (fanki) załączonego tatuażu. So... Happy Valentines – czytamy na Facebooku Jakóbiaka.

Ładny tatuaż? :-) 

Tatuaż z Łukaszem Jakóbiakiem
Fotografia: Łukasz Jakóbiak/Facebook.com

Tatuaż z Łukaszem Jakóbiakiem

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów