Piękni, młodzi, zakochani na zabój. Oto najpiękniejsze małżeństwo świata!

Martyna Wojciechowska 11.05.2018
Związek
Fotografia: Instagram.com/marcostatum

Podobają się wam?

Uważasz, że nie ma idealnych par? Tatum i Marco udowadniają, że to bzdura. To młode małżeństwo za sprawą swoich gorących zdjęć robi ostatnio ogromną furorę w sieci. Zasługują na miano najpiękniejszego małżeństwa świata? Oceńcie sami.

Zobacz także: Ślub wzięty w ten dzień najczęściej kończy się rozwodem

Najpiękniejsze małżeństwo świata

Mimo że Tatum i Marco są świeżo po ślubie, zdążyli już zostać okrzyknięci najpiękniejszym małżeństwem świata. Nie dość, że kochają się na zabój, to jeszcze wyglądają jak przykładna para z okładki kolorowego magazynu. Ich obserwatorzy na Instagramie twierdzą, że nie mogą oderwać od nich wzroku. 

Jesteście niesamowici. Uwielbiam oglądać wasze zdjęcia! - napisała fanka na Instagramie.

Pod ich zdjęciami pojawiają się też inne komentarze. Jedni życzą im gromadki dzieci, inni przyznają, że zazdroszczą im związku, a jeszcze inni pytają ich o receptę na boskie ciało.

Od kiedy Tatum i Marco zostali małżeństwem, zamieszkali ze sobą w słonecznej Kalifornii. Stamtąd publikują gorące ujęcia, na których nie brakuje odważnych póz i nagości. Oboje tworzą nietypową mieszankę - ona ma brytyjskie korzenie, a on jest z pochodzenia Holendrem.

Od kilku lat pracują w modelingu i każdą wolna chwilę spędzają razem. Trzeba przyznać, że ich ponętne ciała tworzą doskonałą kompozycję...

Zobacz także: Te znaki zodiaku nigdy nie powinny barć ze sobą ślubu

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów