Została poproszona o opuszczenie basenu, bo miała na sobie ten kostium. Usłyszała, że jest niestosowny

Redakcja 26.06.2017
Tori Jenkins
Fotografia: www.facebook.com/tyler.newman.79

Jednoczęściowy, różowy kostium kąpielowy wywołał niemałe zamieszanie. 

Tori Jenkins i jej partner Tyler Newman, mieszkańcy Seymour w Tennessee, wybierając się na osiedlowy basen zapewne nie spodziewali się, że już po chwili będą musieli go opuścić. 

Zaledwie kilka minut po wejściu na basen kobieta usłyszała, że jej różowy, jednoczęściowy kostium kąpielowy jest niestosowny i musi go zmienić, założyć szorty, albo opuścić basen. Chcąc wyjaśnić sytuację, udała się do biura, gdzie od pracownicy ponownie usłyszała, że jej strój jest nieodpowiedni. 

Kilka razy starała się przekonać mnie, żeby pozwoliła jej zrobić zdjęcie mojego tyłka i w ten sposób udowodni mi, że mój strój jest niestosowny. Powiedziała, że ponieważ nie mam dzieci, nie rozumiem jak złe jest przebywanie w miejscu publicznym w takim stroju i że ona nie chce, aby jej dzieci były wokół mnie - powiedziała Tori Jenkins, a jej wypowiedź przytacza Buzzfeed.com. 

Tori Jenkins
Fotografia: www.facebook.com/tyler.newman.79

Tori Jenkins

Niestosowny?

Jenkins usłyszała również, że z tego basenu korzysta wielu nastoletnich chłopców, którzy widząc ją w takim stroju mogliby się zbytnio "ekscytować". To wszystko sprawiło, że kobieta poczuła się naprawdę zawstydzona. Sprawę na Facebooku nagłośnił jej narzeczony, Tyler Newman. 

Nigdy wcześniej nie widziałam mojej narzeczonej zawstydzonej do tego stopnia, że nie potrafiła nawet spojrzeć w twarz swojej najlepszej przyjaciółce. Nigdy wcześniej nie widziałem, aby płakała tak bardzo, jak dziś w naszym mieszkaniu (...). Wszystko dlatego, że niektóre ignoranckie dupki uważają, że mogą nadzorować, komentować kształt i wygląd jej ciała - napisał Tyler Newman na Facebooku

Tori Jenkins gdy próbowała wytłumaczyć, że jej strój wcale nie jest niestosowny, usłyszała, że "normalny kostium kąpielowy zakrywa cały tyłek"

Całej sytuacji zaprzecza rzecznik kompleksu Smoky Crossing, w którym znajduje się basen. Jak podaje Buzzfeed.com stwierdził, że wielu mieszkańców skarżyło się na strój Tori Jenkins, dlatego jeden z pracowników poprosił ją, aby owinęła się ręcznikiem, gdy spaceruje wokół basenu. Zaprzeczył jednak, aby kiedykolwiek została poproszona o opuszczenie basenu, a także, że ktokolwiek powiedział jej, że jej strój może "ekscytować" nastoletnich chłopców. 

Tori Jenkins
Fotografia: www.facebook.com/tyler.newman.79

Tori Jenkins

Tori Jenkins
Fotografia: www.facebook.com/tyler.newman.79

Tori Jenkins

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów