Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią na świecie. Ma 47 lat i właśnie podbija Instagram

Redakcja 27.03.2017
Zaklina
Fotografia: www.instagram.com/realfashionist/

Nasuwa się pytanie, czy taki wygląd to tylko zasługa genów? 

47-letnia Serbka, znana pod pseudonimem Zaklina, króluje na Instagramie. Jest byłą modelką, jednak pomimo upływu lat, jej figura wcale się nie zmienia. 

Luksusowa szafiarka pochodzi z Serbii, ale na co dzień mieszka we Włoszech. Zanim jednak osiedliła się w Rzymie, mieszkała w Szwajcarii, we Francji, a nawet w Polsce. 47-latka ma 28-letnią córkę i dwoje wnucząt, a media śmiało nazywają ją "najseksowniejszą babcią na świecie". 

Moim głównym celem jest inspirowanie kobiet, żeby obudziły swoją dziką naturę - powiedziała Zaklina, a jej wypowiedź przytacza Dailymail.co.uk. 

Zaklina, występująca na Instagramie jako "realfashionist", ma liczne grono fanów. Jej profil obserwuje już 198 tysięcy użytkowników. I nie można się dziwić. Zdjęcia, które publikuje są niezwykle stylowe.

"Najseksowniejsza babcia" lubi drogie torebki, ubrania podkreślające jej nienaganną figurę i oczywiście okulary przeciwsłoneczne, które towarzyszą jej niemal na każdym zdjęciu. Wzrok przyciąga również jej jędrne ciało i gładka skóra, które sprawiają, że wyglądem przypomina raczej 30-latkę aniżeli 47-letnią dojrzałą kobietę. 

Choć Serbka zachwyca swoją wręcz perfekcyjną figurą, pojawiają się głosy, że to nie tylko zasługa genów, ale raczej zdolnego chirurga. 

Zobaczcie zdjęcia Zakliny: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów