Zborowska przeszła na dietę. Fani zaniepokojeni: "Poczytaj badania naukowe"

Malwina Wasilewska 09.09.2019
Zosia Zborowska
Fotografia: Instagram.com/zborowskazofia/

Internauci krytykują dietę Zborowskiej. Kto ma rację?

Zosia Zborowska w ostatnich miesiącach znacznie schudła, co najlepiej widać na jej nowych zdjęciach. Najwyraźniej jednak efekty dotychczasowej diety są dla niej niewystarczające, dlatego Zosia postanowiła przejść na inną dietę. Aktorka zdradziła szczegóły i zapytała fanów o ich własne doświadczenia.

Zosia Zborowska o nowej diecie

Żona Andrzeja Wrony zdecydowała się przejść na owocowo-warzywną dietę dr Dąbrowskiej, która w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. (Przypomnijmy, że wcześniej stosowały ją m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Karolina Szostak).

W swoim najnowszym poście na Instagramie Zosia Zborowska zdecydowała się 3-tygodniowy detoks oczyszczający, podczas którego będzie spożywać warzywa i owoce:

Post Dąbrowskiej DAY 1. Bez filtra, bez make-upu, po ciężkim weekendzie. Kto robił? Ile wytrzymałyście? Ja planuje minimum 3 tygodnie - napisała aktorka.

Niestety nie wszyscy są zachwyceni jej pomysłem. Niektórzy fani próbowali wybić jej z głowy tego typu diety:

Każde posty, głodówki rozwalają tarczycę i gospodarkę hormonalną u kobiet. Organizm sam się oczyszcza, a to jest zbędne. Pomijam już efekt jo-jo. Poczytaj badania naukowe na ten temat, zanim coś zrobisz Zosiu...

A jakie jest wasze zdanie na temat takich detoksów? Stosowaliście kiedyś dietę Dąbrowskiej?

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów