Zosia Ślotała żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Pokazała zdjęcie, które zrobił jej na jachcie

Zosia Ślotała pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka.
Fotografia: instagram.com @miss_zi

Zosia Ślotała opublikowała zdjęcie z jachtu. Zostało wykonane przez producenta Piotra Woźniaka-Staraka, który był jej bliskim przyjacielem. We wzruszającym opisie pożegnała zmarłego.

Zosia Ślotała była bardzo blisko ze zmarłym producentem filmowym Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Przyjaźnili się od lat. Piotr zaledwie dwa tygodnie temu gościł na zaręczynach Zofii i Kamila Haidara. Nikt nie spodziewał się wtedy, że dojdzie do tak ogromnej tragedii. 39-letni mężczyzna zginął w wypadku na jeziorze Kisajno.

Zosia Ślotała żegna bliskiego przyjaciela

Gwiazdy żegnają obecnie Piotra Woźniaka-Staraka. W mediach społecznościowych dzielą się wspomnieniami, jakie z nim mają. Zofia Ślotała również zdecydowała się opublikować bardzo smutny wpis.

Jeden na milion, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla ciebie jak brat, który cię zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo "ja", zawsze było "my’" Nie znał pojęcia "nuda". Który swoją osobowością, inteligencją i twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział, jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki. Z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister - napisała celebrytka.

Zaznaczyła również, że zdjęcie na jachcie wykonał jej nie kto inny, a właśnie Piotr Woźniak-Starak.

Zobacz także: Kim była kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Nowe ustalenia w sprawie wypadku

Te znane osoby odeszły w 2019 roku. Fanom już zawsze będzie ich brakować.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów