Żora Korolyov krytykuje nową edycję "Tańca z gwiazdami". O co dokładnie poszło?

Julita Buczek 16.09.2019
żora Koroliov
Fotografia: Instagram @zorakorolyov

Znany tancerz postanowił opublikować bardzo poruszający wpis w swoich social mediach.

Żora Korolyov to ukraiński tancerz, choreograf, a także aktor. W latach 2007 - 2008 był trenerem w programie TVN "Taniec z gwiazdami". Wystąpił wtedy w trzech edycjach, jego partnerkami były Kasia Cerekwicka, Isis Gee, a także Agnieszka Cegielska. Od 2016 roku regularnie pojawia się w programie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". To właśnie tam partnerował Karolinie Gorczycy, Dominice Gwit, a także Martynie Kupczyk.

Żora Korolyov krytykuje taneczne show

W piątek 13 września mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek tanecznego show Polsatu. Na parkiecie zaprezentowało się wiele gwiazd, w tym Barbara Kurdej-Szatan. Niestety nie wszystkim przypadła do gustu znana aktorka. Żora Korolyov postanowił wyrazić swoją opinię na jednym z portali społecznościowych.

Okazuje się, że to nie jedyna taka opinia. Fani poprzednich edycji programu również postanowili wypowiedzieć się na temat prezentowanego poziomu programu.

Gdzie się podziała jakość, wysoki poziom i klasa poprzednich edycji? Nie rozumiem, jak "gwiazda" może tańczyć poprawnie, skoro zawodowiec popełnia podstawowe błędy i nie utrzymuje się w rytmie. Cóż, ale to jedynie moja opinia.

Ten program już dawno zszedł na psy!!!

Niestety z przykrością się zgodzę oraz dodam, że ten program od paru lat nie jest na tym samym poziomie co w przeciągu pierwszych edycji. Według mnie już dawno zszedł na złą drogę. Jako tancerka bardzo ciężko mi się to ogląda, nawet jeśli chodzi urywki. A o całym programie to już nie wspomnę!

Oglądasz program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"?

Zobacz także: Antek Królikowski opublikował w sieci bardzo intymne zdjęcia!

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów