Strasburger spełnia się w roli ojca? Jego młodsza o 38 lat żona nie pozostawia złudzeń

Łucja Siennicka 29.11.2019
Karol Strasburger z żoną Małgorzatą
Fotografia: VIPHOTO/East News

72-letni Karol Strasburger został niedawno ojcem. Aktor chętnie opowiedział o tym, jak odnajduje się w nowej roli. Tym razem jego żona zdradziła, jak to wygląda z jej perspektywy. 

Karol Strasburger jest niezwykle szczęśliwy! 72-letni aktor został niedawno ojcem. Na świat przyszła jego córeczka Laura. Świeżo upieczony tata podzielił się radosną nowiną w mediach i opowiedział co nieco o porodzie. Tym razem to jego młodsza o 38 lat żona zabrała głos i zdradziła, jak jej ukochany odnajduje się w nowej roli.

Karol Strasburger został ojcem. Jego żona zdradziła, jak sobie radzi

Karol Strasburger zdradził niedawno, że bardzo cieszy się z narodzin córeczki i jest niezwykle dumny ze swojej żony. Tym razem to Małgorzata Weremczuk zabrała głos.

Żona Strasburgera, choć jest od niego młodsza o 38 lat, świetnie się z nim dogaduje. Okazuje się, że mąż jest dla niej ogromnym wsparciem. 

Para zmaga się z dużą krytyką ze strony internautów. Zarzucają im oni zbyt dużą różnicę wieku. Jednak Strasburgerowie nie przejmują się opinią publiczną i chętnie opowiadają o zmianach, jakie zaszły w ich życiu.

Małgorzata wyznała "Super Expressowi", że Karol jest dla niej ogromnym wsparciem. Co więcej, wyznała ona, że termin porodu zbiegł się z pracą na planie "Familiady", co nie było dla niego łatwe.

Czas porodu zbiegł się z intensywną pracą na planie "Familiady" i Karol znalazł się w sytuacji, w której nie mógł spędzić z nami tak wielu chwil, jakby chciał. Po wielu godzinach zdjęć do odcinków specjalnych jest wyjątkowo zmęczony, ale nie daje po sobie tego odczuć i robi, co może, by dzielnie przejąć opiekę nad córeczką, gdy mnie brakuje już sił i choćby chwili na sen - powiedziała.

Żona Strasburgera wypowiada się o nim w samych pozytywnych słowach. Wszystko wskazuje na to, że jest zachwycona mężem.

Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą... bo takim też jest mężem i przyjacielem - powiedziała.

Kibicujecie im?

Zobacz także: Karol Strasburger odejdzie z TVP? Jest dosadny komentarz prezentera

Chciałbyś zostać w przyszłości ojcem? Sprawdź, jak się odnajdziesz w tej roli!

Młody ojciec trzyma na rękach swoje dziecko. Maluszek jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, jakim będziesz ojcem.

Młody ojciec trzyma na rękach swoje dziecko. Maluszek jest uśmiechnięty.

1. Dzwoni wychowawczyni twojego dziecka i skarży się na jego oceny. Jak reagujesz?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów