Żona Stramowskiego nago na Instagramie. W komentarzach awantura. Po jednym włączył się jej mąż

Emilia Klima 03.07.2017
Katarzyna Warnke
Fotografia: Instagram.com/Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke wrzuciła na Instagram odważne zdjęcie. Nie wszystkim się spodobało. 

Katarzyna Warnke prywatnie jest żoną znanego z "Pitbulla" Piotra Stramowskiego. Aktorka słynie z tego, że na ściankach i czerwonych dywanach często pokazuje się w śmiałych kreacjach, jest też dosyć aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie brakuje ujęć w stroju kąpielowym na basenie czy z wakacji. Aktorka może poszczycić się świetną figurą, nie dziwi nas zatem wcale, że chętnie eksponuje swoje wdzięki.

Sylwetka aktorki nie wszystkim jednak się podoba. Gorąca dyskusja rozgorzała pod jednym z jej ostatnich zdjęć na Instagramie, na którym, odwrócona tyłem, stoi całkiem nago. Internauci nie szczędzili jej komplementów, ale znaleźli się też tacy, którym zdjęcie, a konkretniej to, co na na nim widać, nie przypadło do gustu.

"Mało kobieca"

Temperaturę w sekcji komentarzy podniosła uwaga jednego z internautów, na którym zdjęcie nie zrobiło wrażenia. 

Mało kobieca figura - napisał.

Warnke nie zostawiła tego bez odpowiedzi. Najpierw podeszła do sprawy żartobliwie stwierdzając, że "to prawda, ma chłopięcą sylwetkę". Po chwili dodała jednak:

Dla ścisłości, nie uważam, że to fajnie robić takie uwagi. Reakcje innych Pań są wyraźne. Ja po prostu mam gdzieś Pana opinię, chciałam, żeby Pan o tym wiedział - pisała.

Internauta odpowiedział:

Aha i tak w ogóle robiąc sobie zdjęcia tego typu i wstawianie je na portal społecznościowy, człowiek wystawia się na opinie innych ludzi, ale to chyba pani wie tak. Więc ja ją wyraziłem proszę panią. Tak to działa - napisał.

Co Warnke na to?

To po co Pan tu wypisuje te dyrdymały, tym bardziej, że nie podoba się. Niech się Pawełek zajmie czymś, co mu się podoba.

Do dyskusji na koniec przyłączył się mąż aktorki, Piotr Stramowski.

To może Pana zainteresuje moja opinia, polecam bardziej popracować nad ciałkiem, niż nad browarkiem. Pozdrawiam! - napisał.

Finał historii? Aktorka zablokowała krytykującego ją internautę. Ten nieszczególnie się tym jednak przejął. 

Z Pana widzę jest zwykły cham. Postanowiłam sobie Pana usunąć. Paaa!

No tak, jak ktoś ma własne zdanie, to zaraz cham. A proszę usuwać, płakać z tego powodu nie zamierzam - odpisał jej.

Co myślicie o całej historii? Aktorka zareagowała właściwie czy jednak trochę ją poniosło?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów