Żona Sekielskiego mówi o dyskryminacji jej męża z powodu wagi!

Julita Buczek 14.06.2019
żona Sekielskiego o otyłości
Fotografia: Instagram @tomaszsekielski

Żona Tomasza Sekielskiego opowiedziała o nadwadze oraz dyskryminacji, z jaką spotyka się jej mąż.

Tomasz Sekielski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Dokument "Tylko nie mów nikomu" nakreślił problem osób, które były molestowane przez księży. Film w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 mln razy. Bracia Sekielscy planują nakręcić drugą część dokumentu.

Sekielski dyskryminowany przez wagę?

Na co dzień dziennikarz zmaga się z poważną nadwagą, która od kilku lat utrudnia mu normalne funkcjonowanie. Nieocenionym wsparciem dla Tomasza jest jego żona Anna, która udzieliła niedawno bardzo szczerego wywiadu magazynowi "Uroda Życia". Wyznała, że jej mąż nie może znaleźć pracy ze względu na problem z nadwagą.

Czasem się zastanawiam, dlaczego ktoś z takim dorobkiem jak Tomek nie jest obecnie związany z żadną stacją telewizyjną. I czy nie jest to przypadkiem rodzaj dyskryminacji z powodu wagi - w kraju, gdzie tak ważny jest wygląd, a w telewizji pracują sami śliczni ludzie. Dostał ogromny odzew od ludzi, dużo osób się do niego przyłączyło. Nawet niektórzy nasi sąsiedzi, a na Podlasiu dieta to perwersja, bo tu jest kult jedzenia. Wierzę, że teraz mu się uda. Kiedy go poznałam, ważył niewiele mniej, a wiem, że to i tak nie jest jego maksimum. (...) Wiele razy bardzo się o niego martwiłam. Dzieci, kiedy podrosły, też zaczęły rozumieć, że nie wszyscy tatusiowe tak wyglądają - powiedziała Anna.

Czy uważasz, że żona Sekielskiego ma rację?

Zobacz także: Dorota Szelągowska tłumaczy się z występu syna w serialu! "Ręce mi opadły"

Ten wyjątkowy projekt robi furorę! Wszystko dlatego, że na zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy i ich... młodsze wcielenia!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów