Żona Michała Żebrowskiego pozuje z synem na Instagramie. "Perfekcyjna mama"

Emilia Klima 26.06.2017
Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski
Fotografia: Instagram.com/Aleskandra Żebrowska

Michał Żebrowski zdecydowanie nie należy do polskich gwiazd dzielących się swoją prywatnością w sieci. Odrobinę bardziej wylewna jest jego żona. 

Michał Żebrowski 8 lat temu poślubił modelkę Aleksandrę Adamczyk. Młodszą o 14 lat żonę poznał dzięki swojej siostrze - Aleksandra to córką jej przyjaciółki. Właśnie z okazji rocznicy ślubu modelka kilka dni temu wstawiła na Instagram zdjęcie z wesela. Była to nieliczna okazja, kiedy para pokazuje fanom swoje życie prywatne. Teraz nadeszła kolejna - żona aktora pokazała zdjęcie z synem. "Dorysowała" mu jednak okulary przeciwsłoneczne, by nie pokazać całkiem twarzy dziecka.

Dzieci Michała Żebrowskiego

Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk pobrali się w czerwcu 2009 po roku narzeczeństwa. w 2010 roku urodził im się syn Franciszek, trzy lata później powitali na świecie kolejnego syna, Henryka. To właśnie z młodszym synem modelka pokazała się teraz na Instagramie. Modelka już parę razy wcześniej zamieszczała na Instagramie zdjęcia z dziećmi, zawsze jednak zasłaniała im twarze. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów