Żona Justina Trudeau ma koronawirusa! Ukochana premiera Kanady zaraziła się na imprezie pełnej gwiazd

Paulina Ermel 13.03.2020
Justin Trudeau z żoną
Fotografia: MARTIN BERNETTI/AFP/East News

Żona premiera Kanady zrobiła test na obecność koronawirusa. Okazało się, że Sophie Gregoire Trudeau również jest zarażona!

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Choruje ponad 130 tys. osób na całym świecie. Wygląda na to, że choroba nie wybiera i dowiadujemy się o coraz większej liczbie zarażonych celebrytów! Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że na COVID-19 chorują Tom Hanks i jego żona Rita.

Teraz okazuje się, że , Sophie Gregoire Trudeau!

Żona Justina Trudeau ma koronawirusa

Przedstawiciele premiera Kanady potwierdzili, że żona Justina Trudeau zaraziła się koronawirusem. Justin Trudeau czuje się dobrze, nie wykazuje żadnych objawów zarażenia, ale przechodzi wraz z żoną kwarantannę. Objęto nią także dzieci pary. 

Wygląda na to, że Sophie Trudeau mogła zakazić się przebywając w Londynie. Żona premiera Kanady przebywała na Wyspach Brytyjskich na początku marca - brała tutaj udział w imprezie WE Day UK, na której tylko podczas tegorocznej edycji zgromadziło się aż 13 tys. osób.

Sophie Trudeau przebywała w Anglii wraz z córką Ellą-Grace i teściową Margaret Trudeau. W imprezie prócz nich brały udział znane gwiazdy - Leona Lewis, Idris Elba czy Jamie Oliver. 

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów