Nie żyje żona Edwarda Miszczaka. Zmagała się z ciężką chorobą

Edward Miszczak w szarym garniturze
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Małgorzata Miszczak, żona Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji TVN.

Ta tragiczna wiadomość w błyskawicznym tempie obiegła media. Nie żyje Małgorzata Miszczak, żona Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji TVN. Zmarła w skutek ciężkiej choroby, z którą długo się zmagała. Informację o jej śmierci jako pierwsza podała "Gazeta Wyborcza", na łamach której, w dziale nekrologów, pojawiły się kondolencje dla dziennikarza oraz jego dwóch synów, Szymona i Szczepana. Następnie w mediach pojawiły się inne wpisy kondolencyjne. 

Zobacz także: Znamy przyczynę śmierci Karla Lagerfelda

Nie żyje Małgorzata Miszczak

Małgorzata Miszczak przez wiele lat chroniła swoją prywatność. Nie znamy dokładnej przyczyny śmierci kobiety. Wiemy, że zmarła w skutek przebytej choroby. Przyjaciele Miszczaka złożyli mu kondolencje.

Edi, Szymonie, Szczepanie już nie cierpi, już jest w lepszym świecie. Walczyliście o Jej życie długo i wszelkimi możliwymi sposobami. Przyjmijcie nasze najszczersze dla Was życzenia by przetrwać ten trudny czas, który przed Wami, a w chwilach kryzysów pamiętajcie, że nasz dom i nasze serca są dla Was zawsze otwarte - możemy przeczytać w nekrologu na łamach "Gazety Wyborczej".

Również zespół TVN Discovery Polska złożył kondolencje dyrektorowi programowemu. 

Drogi Edwardzie, odejście Twojej Żony pogrążyło nas wszystkich w ogromnym smutku. Chcemy Ci przekazać wyrazy naszego najserdeczniejszego współczucia. W tych trudnych chwilach jesteśmy myślami z Tobą i Twoimi Najbliższymi.

My również dołączamy się do kondolencji.

Zobacz także: Kora odeszła pół roku temu. Jej synowa podzieliła się wzruszającym wpisem

Miniony rok był bardzo smutny. Musieliśmy pożegnać wiele gwiazd znanych ze świata muzyki, filmu, a także polityki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów