Żona Apoloniusza Tajnera odsłoniła brzuch na gali. Niecałe 2 miesiące temu urodziła syna!

Zuzanna Morska 10.12.2019
Apoloniusz Tajner z żoną
Fotografia: TRICOLORS/East News

Apoloniusz Tajner wraz z żoną wybrali się na uroczystą galę PZPN. Zobaczcie, jak Izabela Podolec prezentuje się zaledwie 2 miesiące po porodzie.

Apoloniusz Tajner wraz z żoną Izabelą Podolec niecałe 2 miesiące temu zostali rodzicami. Na świat przyszło pierwsze dziecko 29-latki, ale już trzecie dziecko trenerka skoczków. Oboje jednak są zachwyceni tym, że mogą wspólnie opiekować się malutkim synkiem.

Para zrobiła sobie ostatnio "wychodne" i pojawiła się na uroczystej gali PZPN. Zobaczcie, jak Iza prezentuje się zaledwie 2 miesiące po porodzie!

Żona Apoloniusza Tajnera pokazała się 2 miesiące po porodzie

Apoloniusz Tajner zabrał swoją żonę na galę Polskiego Związku Piłki Nożnej. Świeżo upieczeni rodzice postanowili spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Izabela pokazywała się publicznie od porodu, ale nigdy nie miała na sobie takiego stroju!

29-letnia żona Tajnera wybrała na tę okazję króciutką czarną sukienkę wykonaną z delikatnej koronki. Nie dość, że podkreśliła ona szczupłą sylwetkę kobiety, odsłoniła też jej płaski brzuch!

Prześwitująca kreacja pokazała, jak dokładnie wygląda brzuch Podolec niecałe 2 miesiące po porodzie. Aż ciężko w to uwierzyć, że kiedykolwiek była w ciąży!

EN_01405592_0008
Fotografia: Eastnews
EN_01405592_0017
Fotografia: Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów