Żona Andrzeja Sołtysika pokazała zdjęcia z urodzin syna. Jedno z nich dedykowała hejterom. Jej komentarz nie wszystkim się spodoba

Redakcja 16.08.2017
Andrzej Sołtysik
Fotografia: ONS

Patrycja Sołtysik jednym zdjęciem wywołała w sieci niemałe poruszenie. 

Patrycja Sołtysik jest żoną dziennikarza TVN, Andrzeja Sołtysika. Jest również prezesem fundacji Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, która propaguje karmienie dzieci piersią. Również ona sama nie ma nic przeciwko pokazywaniu w mediach społecznościowych zdjęć, na których karmi piersią synka Stanisława. 

Szczególnie jedno z nich wywołało sporo emocji wśród internautów. Sołtysik opublikowała na Instagramie serię uroczych zdjęć z przyjęcia urodzinowego 2-letniego synka. Na jednym z nich widzimy, jak karmi go piersią. Przy okazji, w komentarzu dołączonym do zdjęcia, zwróciła się do wszystkich przeciwników karmienia naturalnego.

Na dobranoc, po cudownym dniu urodzinowych wrażeń pozdrawiamy serdecznie hejterów i przeciwników karmienia naturalnego tym oto zdjęciem szanownego Jubilata Stanisława.

Wielkie halo o... nic?

Jak wiele mam, tak wiele opinii na temat tego, jak długo należy karmić dziecko piersią. Patrycja Sołtysik z pewnością należy do tych matek, które nie mają nic przeciwko karmieniu naturalnemu nawet 2-letnich dzieci. Okazuje się, że nie jest w tym odosobniona. 

Piękny widok. To chyba najlepszy prezent, jaki maluszek otrzymuje każdego dnia.

Cieszę się, że jesteś i robisz to wszystko oraz publikujesz pomimo trudnych komentarzy. Dziękuję, bo pomagasz takim mamom jak ja w trwaniu w długim karmieniu (a może wcale nie długim tylko po prostu naturalnym, zwyczajnym, dostosowanym do realiów rozwoju dziecka czasie karmienia). 

Super, bardzo dobrze, że karmisz. Nie ma nic lepszego dla dziecka. Jak ja to mówię, karmisz miłością.

Niestety, nie wszyscy są tego samego zdania. Niektórzy twierdzą, że karmiąc tak długo piersią, szkodzi sobie. 

A potem silikon w cyce, aby jakoś wyglądały po tym całym karmieniu. Bo sama obwisła skóra ci zostanie i tyle z tego.

Męczysz Patrycja. Potrafię zrozumieć Twoja ideologię, bo sama karmiłam dwójkę dzieci długo. Ale nie potrafię zrozumieć ciągłych zdjęć, które doprawdy są już męczące. Dlatego żegnamy się niestety. Powodzenia.

Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko dołączyć do tych internautów, którzy zachwycają się zdjęciem Patrycji Sołtysik. Wszak karmienie piersią to indywidualna decyzja każdej matki. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów