Zombie Boy nie popełnił samobójstwa?! Nowe fakty w sprawie jego śmierci

Katarzyna Leszczyńska 06.08.2018
Zombie Boy ze słuchawkami na szyi
Fotografia: EAST NEWS

W sprawie śmierci Zombie Boya pojawiają się nowe fakty. Do tej pory sądzono, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Jego menedżer jest innego zdania.

Rick Genest, znany szerszej publiczności jako Zombie Boyzmarł 2 sierpnia. Jako oficjalną przyczynę jego śmierci podano samobójstwo. Okazuje się, że teraz pojawiają się wątpliwości. Bliscy, a przede wszystkim menedżer Zombie Boya, nie zgadzają się z taką przyczyną zgonu. Ich zdaniem mężczyzna nie był skłonny do takiego kroku i jednocześnie podają nowe fakty w sprawie.

Zombie Boy nie popełnił samobójstwa?

Nowe fakty pojawiły się w magazynie "People". To właśnie na jego łamach opublikowano wypowiedź menedżera, który twierdzi, że wraz z bliskimi Zombie Boya, nie wierzy w samobójstwo mężczyzny. Uważają, że jego śmierć była przypadkowa.

Uważamy, że w doniesieniach o śmierci Ricky'ego Genesta jest zbyt wiele niespójności, aby twierdzić, że było to samobójstwo. Ludzie zbyt pochopnie wyciągają wnioski – twierdzi Karim Leduc, menedżer Zombie Boya.

Zdaniem mężczyzny oraz rodziny zmarłego, Genest mógł wypaść z balkonu na trzecim piętrze, mało prawdopodobne jest jednak to, że sam wyskoczył.

Nie był kimś, kto – jak sądzimy – popełniłby samobójstwo. (…) Balkon, z którego wypadł był bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem z nim na tym balkonie i paliliśmy tam papierosa. Balkon miał bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra – dodaje menedżer modela.

Ostatecznie nie ma jednak świadków całego zdarzenia. Dlatego też Leduc dodał, że cała sprawa prawdopodobnie nigdy się nie wyjaśni. Przypomnijmy, że oficjalnym powodem śmierci Genesta ogłoszono samobójstwo.

Zobacz także: Jak Zombie Boy wyglądał bez tatuaży? Takiego go nie znaliśmy

Wyjątkowy projekt polskich gwiazd. Pokazały się w bieliźnie i bez makijażu:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów