Znaliśmy go z teledysków Lady Gagi. Jak Zombie Boy wyglądał bez tatuaży?

Katarzyna Leszczyńska 06.08.2018
Zombie Boy w tatuażach w kampanii, w której pokazał się bez nich.
Fotografia: YouTube/TuxedoAgency

Zombie Boy był znany na całym świecie ze względu na swoje liczne tatuaże. Nie wiedzieliśmy jednak, jak Rick Genest wyglądał bez nich. Jesteśmy w szoku!

Wczoraj cały świat obiegła smutna wiadomość, że nie żyje kolejna znana z show biznesu osoba. Zombie Boy znany był wszystkim z ogromnej ilości tatuaży, które pokrywały całe jego ciało. To dzięki nim stał się rozpoznawalny po tym, jak wystąpił w teledysku Lady Gagi. Niewielu pamięta też, że miał swój wkład w jeden z teledysków naszej polskiej wokalistki, Honoraty SkarbekZombie Boy popełnił samobójstwo, jednak pozostawił po sobie projekt, w którym możemy zobaczyć, jak wygląda bez charakterystycznych tatuaży.

Zombie Boy bez tatuaży

Fani Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy, niejednokrotnie zastanawiali się, jak mężczyzna wyglądałby bez tatuaży. W związku z tym Rick postanowił wziąć udział w kampanii Dermablend, w której producenci zakryli wszystkie tatuaże, jakie miał na sobie Zombie Boy. Co ciekawe, w pewnym momencie mężczyzna zaczyna ścierać z siebie wszystkie kosmetyki i ukazuje nam z powrotem dobrze znane nam oblicze. To niesamowite!

Zombie Boy pierwszy tatuaż wykonał w wieku 16 lat. Od tamtej pory stworzył na swoim ciele niezliczoną ilość malunków, które ostatecznie pokryły go całego. Projekt, żeby całego siebie zakryć tatuażami zrodził się w jego głowie, gdy miał 19 lat. Samobójstwo popełnił w wieku 32 lat.

Zobacz także: Księżna Kate zrobiła sobie tatuaż! Co na to królowa?

Zmywalne tatuaże od Diora to hit 2018 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów