Zofia Zborowska w mocnych słowach o koleżankach z branży. "Jest mi przykro, że są twarzami marek, które robią coś takiego zwierzętom"

Julita Buczek 17.10.2019
Zofia Zborowska
Fotografia: Instagram @zborowskazofia

Zborowska bardzo chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Niedawno znana aktorka postanowiła wypowiedzieć się na bardzo poważny temat.

Zofia Zborowska to obecnie jedna z bardziej popularnych aktorek. 32-latka chętnie angażuje się w sprawy społeczne.

Nikogo nie dziwi fakt, że młoda gwiazda podjęła poważny temat wykorzystywania zwierząt w celu testowania na nich kosmetyków.

Zborowska apeluje do fanów i innych gwiazd

W sieci pojawiły się niedawno szokujące zdjęcia oraz nagrania, na których widać, jak przeprowadzane są testy toksykologiczne. Okazuje się, że nagrania zostały przygotowane w jednym z laboratoriów w Niemczech. W drastycznym materiale można zobaczyć bezbronne zwierzęta, które wydają z siebie przeraźliwe piski. Zofia Zborowska po obejrzeniu materiału postanowiła na swoim InstaStories podjąć poważny temat.

To są zdjęcia robione ukrytą kamerą w niemieckim laboratorium. Mi się łamie serce, jak coś takiego oglądam i naprawdę uważam, że to nie jest trudne, żeby po prostu sprawdzać online, czy dana marka jest "cruelty free". Dlatego ja nigdy nie zostanę twarzą tych wielkich koncernów, które sprzedają w Chinach. A mam takie propozycje… I jest mi przykro, że inne dziewczyny, które znam, i które szanuję, godzą się na coś takiego i są twarzami marek, które robią coś takiego zwierzętom. Uważam, że to nie jest fajne – wyznała Zofia na sowim instagramowym koncie.

Screenshot_2019-10-17 Kinga Rusin- Official Profile ( kingarusin) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Fotografia: Instastories @zborowskazofia

Co sądzicie o wyznaniu gwiazdy?

Zobacz także: Znana wokalistka złożyła hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Padły wzruszające słowa!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów