Zofia Zborowska kibicuje Wronie! "No i pięknie. Chłopaki na medal"

Zuzanna Morska 15.07.2019
Zofia Zborowska
Fotografia: Marcin Bruniecki/REPORTER

Polscy siatkarze wygrali w niedzielę mecz z Brazylią! Sportowcom kibicowała m.in. Zosia Zborowska. W końcu jej ukochany przyczynił się do zdobycia brązowego medalu.

Polska drużyna siatkarska rozegrała w niedzielę wieczorem fenomenalny mecz z Brazylią. Sportowcy wygrali z przeciwnikami 3:0 i tym samym zdobyli brązowy medal Ligi Narodów. Naszej drużynie kibicowało wiele znanych postaci. Występ oglądała m.in. Zofia Zborowska, której ukochany Andrzej Wrona gra na pozycji środkowego w reprezentacji.

Zofia Zborowska kibicuje Andrzejowi Wronie

Zofia Zborowska śledziła mecz przed telewizorem. Podczas oglądania meczu nagrała całą relację, którą podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Aktorka bardzo emocjonalnie podeszła do rozgrywek, co zresztą słychać na jej nagraniu.

Brawo panowie! Jeszcze jeden i chciałabym się zdzwonić z moim narzeczonym. Proszę państwa, godzina z prysznicem - mówiła. 

Przypomnimy, że miesiąc temu aktorka zdecydowała się wyjść za Andrzeja Wronę. Od tamtej pory narzeczeni rzadko się rozstają. Tym razem jednak musieli zrobić wyjątek, gdyż Wronę wezwały zobowiązania zawodowe.

No i pięknie. Chłopaki na medal - podsumowała na Instastory Zborowska.

Po skończonym meczu wrzuciła do sieci zdjęcie ukochanego, które opatrzyła wymownym podpisem i licznymi hasztagami: " Takie debiuty to ja rozumiem  #asystenttrenera #wracajjuż #anżej #kocham".

Oglądaliście mecz Polaków z Brazylią? Jak wam się podobał?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów