Zofia Zborowska broni męża przed hejterką. "Proszę tu nie wchodzić"

Zuzanna Morska 02.10.2019
Zofia Zborowska
Fotografia: instagram.com/zborowskazofia

Pod jednym z ostatnich postów Andrzeja Wrony w mediach społecznościowych wywiązała się dyskusja. Zobaczcie, co się stało!

Andrzej Wrona to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Siatkarz wzbudza zainteresowanie nie tylko przez to, że świetnie gra w piłkę, ale też niedawno wziął ślub ze znaną aktorką Zofią Zborowską.

Para pojawia się na imprezach branżowych i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tutaj śledzą ich tysiące osób. Jeden z ostatnich postów Wrony dał niektórym pole do krytyki.

Zofia Zborowska broni męża przed hejterką

Andrzej Wrona nie stroni od dzielenia się z fanami migawkami z życia prywatnego. Na jego instagramowym profilu znajdziemy fotki z wyjazdów z żoną, zdjęcia z przyjaciółmi i pieskiem. Jednak nie wszystkim się to podoba.

Ostatnio jedna z obserwatorek postanowiła skomentować post Wrony i napisała: "Celebryta, a nie siatkarz". W ten sposób odniosła się do tego, że sportowiec wraz z żoną pojawiają się na imprezach i pozują do zdjęć na ściankach. Okazuje się, że więcej osób obserwujących profil Wrony ma podobne odczucia.

Przykro mi to pisać, ale mam ostatnio identyczne odczucia. I nie ma co się irytować, panie Wrona - napisała kolejna obserwatorka.

W obronie ukochanego stanęła żona. 

Zawsze mnie zastanawiają takie osoby jak pani. Po co pisać takie rzeczy? Jeśli panią Andrzej irytuje, to proszę tu nie wchodzić, a nie wypisywać takie bzdury. Andrzej był najlepszym blokującym ligi minionego sezonu, a publicznie w czasie swoich wakacji pojawiliśmy się razem trzy razy na przestrzeni czterech miesięcy. To jest dużo? Nie mamy wpływu na to, że o nas piszą - odpowiedziała Zosia Zborowska.

Kto ma rację w tej sytuacji? 

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów