Znany piłkarz wyjawił, że jest gejem! Takiego coming outu nikt się nie spodziewał

Alicja Górka 26.06.2020
piłkarze murawa
Fotografia: Shutterstock

Znany piłkarz zdecydował się na coming out. Zrobił to na swoim instagramowym koncie.

W historii, wielu sportowców wyznawało, że są innej orientacji seksualnej, niż dotychczas wszyscy myśleli.

Niedawno na taką spowiedź przed fanami zdecydował się były piłkarz Thomas Beattie, który parę dni temu potwierdził, że jest gejem.

Piłkarz zdobył się na coming out

Jego coming out jest głośny, ponieważ swoim wyznaniem podzielił się na instagramowym koncie. To właśnie tam w obszernym wpisie przyznał się do bycia osobą homoseksulaną.

Przyszedł czas, by podzielić się z wami czymś bardzo osobistym. Łatwiej jest siedzieć w milczeniu, ale prawdziwym wyzwaniem jest zabranie głosu i dla mnie przyszedł czas prawdziwe życie. Mam nadzieję, że to wpłynie na innych. Jestem bratem, synem, przyjacielem i jestem gejem. Długo zajęło mi zaakceptowanie tego, kim jestem i mam nadzieję, że będzie to nieco łatwiejsze dla następnego pokolenia. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali w tym trudnym procesie. Bardzo to doceniam - napisał we wpisie Thomas Beattie.

Thomas Beattie jako nastolatek występował w drużynie Hull City. Później grał w piłkę w USA, Singapurze oraz Kanadzie. Jego kariera została zakończona tragicznym wypadkiem. Doznał poważnego urazu głowy. Obecnie zajmuje się prowadzeniem własnej firmy.

Co sądzicie o wyznaniu piłkarza?

Zobacz także: Kasia Tusk pokazuje na Instagramie, jak sama sobie obcina grzywkę. Efekt robi wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów