Znany muzyk przyznał się do używania aplikacji randkowej dla homoseksualistów. Jego fani są w szoku

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Znany muzyk przyznał się do korzystania z aplikacji randkowej dla homoseksualistów
Fotografia: pixabay.com

Tego nikt by się po nim nie spodziewał.

Eminem, po wielu latach wyczekiwania przez fanów jego najnowszych utworów, w końcu zdecydował się wydać płytę „Revival”. W związku z tym postanowił udzielić obszernego wywiadu dla portalu Vulture.com. Jego wypowiedzi były niezwykle szczere, a oprócz samej rozmowy o płycie zdecydował się wyraźnie określić swoje zdanie na tematy polityczne i prywatne. Jedna z jego odpowiedzi wywołała ogromne zamieszanie w Internecie.

Eminem w pewnym momencie wywiadu szczerze opowiedział o swoim życiu prywatnym. Raper w 2001 roku rozstał się z Kimberly Scott, z którą ma 21-letnią dziś córkę Hailie. Choć para próbowała uratować swoje małżeństwo w 2006 roku, ich starania zakończyły się niepowodzeniem. Dziennikarz zdecydował się spytać Eminema o jego poszukiwania miłości. Raper przyznał się do korzystania z aplikacji randkowych.

Od czasu mojego rozwodu miałem kilka randek, ale nie chciałem tego upubliczniać. (…) Używałem Tindera i Grindra. Chodziłem też do nocnych klubów – powiedział Eminem.

Druga z aplikacji zszokowała jego fanów. Grindr jest aplikacją randkową, ale dla homoseksualistów. Eminem do tej pory nie obnosił się z tym, jakoby był takiej orientacji seksualnej. Dlatego wzbudziło to takie poruszenie wśród internautów.

Internauci są w szoku po wyznaniu Eminema

Fani rapera nie mogą uwierzyć w jego wyznanie. Wielu z nich twierdzi, że Eminem po prostu żartuje w wywiadzie. Może to być wiarygodne, zważywszy na to, że raperowi zarzucano kiedyś homofobiczne teksty. Inni nie mogą uwierzyć, że temat nie został kontynuowany w wywiadzie i są zażenowani dziennikarskim poziomem jego przeprowadzającego.  

Eminem wspomina w wywiadzie, że używa Grindra, a reporter nie podejmuje tematu? Najgorsze dziennikarstwo roku.

Wydaje mi się, że Eminem żartował.

Niektórzy twierdzą, że raper zdecydował się na takie wyznanie jedynie po to, żeby w ten sposób wypromować swoją płytę. Niezależnie od pobudek jednak, ta informacja jest naprawdę zaskakująca i wprawia jego fanów w osłupienie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów