Znana wokalistka złożyła hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Padły wzruszające słowa!

Julita Buczek 17.10.2019
Anna Karwan
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Anna Karwan oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi wzruszającym wykonaniem piosenki.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznych okolicznościach, jednak znany producent nie zostanie zapomniany. Ma wielkie grono przyjaciół oraz kochającą rodzinę, która z pewnością będzie kultywować pamięć o nim.

Parę tygodniu temu odbyła się również uroczysta premiera jego ostatniego filmu. "Ukryta gra" może być jednym z największych dzieł nieżyjącego artysty.

Anna Karwan wzruszająco o Piotrze Woźniaku-Staraku

Utwór promujący film "Ukryta gra" wykonała Anna Karwan. Znana wokalistka zaśpiewała piosenkę "The secret game". Piosenkarka opowiedziała również jednemu z dziennikarzy o tym, jak wpłynął na jej życie utwór wykonywany na potrzeby nowego filmu.

Piosenka “The Secret Game” to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia – wyjawiła "Faktowi" Anna.

Co sądzicie o wykonaniu artystki?

Zobacz także: Małgorzata Socha w ubraniach z sieciówki. Fani gwiazdy zachwyceni!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów