Znana polska piosenkarka została zatrzymana przez policję. Dziś usłyszy zarzuty od prokuratury

Anna Respondek 22.11.2017
Znana piosenkarka zatrzymana przez policję
Fotografia: EAST NEWS

Sprawa dotyczy jej byłego partnera.

Dorota "Doda" R. i Emil Haidar rozstali się w 2015 roku. Ich związek nie należał do najspokojniejszych, a o burzliwych kłótniach narzeczeńskich pisały różne portale i gazety. Teraz okazuje się, że wielka miłość zakończyła się zatrzymaniem piosenkarki przez prokuraturę. 

Zarzuty, które piosenkarka ma usłyszeć od prokuratury, będą dotyczyły zastraszania Haidara. Biznesmen ujawnił, że Doda wraz ze swoim obecnym partnerem Emilem S., wysłali do niego "czterech smutnych panów", żeby wymusić na nim zapłacenie miliona złotych. Podstawą szantażu miało być nagranie, na którym widać pijanego Haidara. 

To był film, którym Emil S. i Dorota R. szantażowali Haidara i na tej podstawie grozili, że ten film upubliczniom. Żądali miliona okupu, żeby tego nie zrobić. Film nagrała wokalistka - ujawnił informator serwisu Plotek.pl

W tej sprawie wypowiedział się również prawnik wokalistki, Adam Gomuła, który zapewnił, że wokalistka nie miała z tą sytuacją nic wspólnego. Dodał także, że Emil S. zaprzecza doniesieniom, jakoby był w posiadaniu takiego nagrania. 

Osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była, ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie, w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem. Emil S. zaprzecza sugerowanym informacjom, aby ukrywał lub rozpowszechniał film, na którym pokrzywdzony poddaje się tzw. "innym czynnościom seksualnym". - napisał. 

Doda, która początkowo nie zabierała głosu, ostatecznie postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji. Zaprezentowała wtedy dokumenty od notariusza oraz korespondencję sprzed 2 lat, które potwierdzały alkoholizm Haidara i dawały jej możliwość nagrywania jego agresywnych zachowań i upowszechniania ich bez ponoszenia odpowiedzialności karnej. 

Dziś rano Dorota R. została zatrzymana przez policję i przewieziona do prokuratury, gdzie ma usłyszeć zarzuty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów