Znana piosenkarka zrobiła sobie tatuaż. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie kardynalny błąd!

Julita Buczek 31.01.2019
ariana grande ma tatuaż z błędem
Fotografia: Instagram @arianagrande

Ostatnio Ariana Grande pochwaliła się nowym tatuażem, który wykonała w języku japońskim. Napis, który miał symbolizować tytuł jej hitu, niestety oznacza coś zupełnie innego.

Ariana Grande pokazała w sieci nowy tatuaż, który wykonała po wewnętrznej stronie dłoni. Internauci odkryli jednak, że tatuaż został wykonany z błędem, a w sieci pojawiło się bardzo dużo śmiesznych przeróbek związanych z wpadką wokalistki. 

Zobacz także: Ariana Grande jedną z gwiazd Coachelli! Znamy skład najpopularniejszego festiwalu na świecie

Grande ma tatuaż z błędem?

Podobno napis w języku japońskim zawiera poważny błąd, który całkowicie zmienił sens tatuażu. Amerykańskie media podały, że napis miał oznaczać nowy przebój piosenkarki "7 Rings", jednak na dłoni wokalistki pojawiło się słowo "shichirin", co oznacza małe urządzenie do grillowania. Ariana wytłumaczyła, dlaczego posiada tatuaż z błędem. Zdecydowała się odpisać jednemu z internatów, dlaczego jej tatuaż posiada błąd. 

Dokładnie, ominęłam “つの指” co powinno się znajdować w środku. Bolało jak cholera (...) Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu. To miejsce też szybko się łuszczy, więc jeśli zatęsknię za tym tatuażem, to następnym razem wycierpię wykonywanie całego napisu.

Ariana opublikowała na Instagramie wiadomości od swojego lektora języka japońskiego. Podobno napis można odczytać na kilka sposobów, jednym z nich jest urządzenie do grilla, a innym skrócona wersja słów oznaczających tytułowe "7 Rings".

Jak wam się podoba tatuaż wokalistki?

Zobacz także: Ariana Grande wspomina Maca Millera we wzruszającym wpisie. Takiej reakcji fanów nikt się nie spodziewał

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Z pewnością je słyszałeś!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów