Znana piosenkarka prezentuje zdjęcie "przed" i "po" odwyku od alkoholu i narkotyków. "Powrót do zdrowia jest możliwy"

Anna Respondek 19.10.2017
Demi Lovato
Fotografia: Instagram/ddlovato

Jak radzi sobie teraz?

Demi Lovato to znana na całym świecie piosenkarka, która swoją karierę rozpoczynała występując w różnych programach i serialach na Disney Channel. Największą sławę przyniósł jej film "Camp Rock", w którym zagrała wraz z braćmi Jonas

Młoda gwiazdka nie poradziła sobie jednak ze sławą i przeszła ciężkie załamanie nerwowe spowodowane nadużywaniem narkotyków i stanami lękowymi. W niedawno opublikowanym dokumencie na temat swojego życia "Demi Lovato: Simple Complicated", piosenkarka przyznaje się do wszystkich swoich "grzechów" oraz ujawnia, jak przemycała i potajemnie brała kokainę. 

Nie byłam gotowa, żeby wytrzeźwieć. Przemycałam kokainę na pokład samolotu, potajemnie brałam w łazience, w nocy. Weszłam w stan, kiedy brałam codziennie przez dwa miesiące - wyznała. 

Pierwszy raz aktorka trafiła na odwyk w 2010 roku, ponieważ nie tylko nadużywała alkoholu i narkotyków, ale także miała problemy z odżywianiem i samookaleczaniem. Kolejny raz nastąpił dwa lata później. Jak sama przyznaje brała nawet w trakcie promowania trzeźwości. 

Nadużywałam nawet wtedy, kiedy brałam udział w kampanii trzeźwości. Fałszowałam moje wyniki testów na narkotyki, używając moczu innych osób - przyznała się. 

Teraz aktorka radzi sobie znacznie lepiej, choć jak sama przyznaje, ten proces jest długi i bolesny. Aby wspomóc swoich fanów zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym można zobaczyć porównanie tego,  jak wyglądała wcześniej i jak jest teraz. Lovato chce przekonać wszystkich, że powrót do zdrowia jest możliwy. 

Czasem wciąż się zmagam, czasem wciąż muszę mierzyć się ze swoim problemem z przeszłości. To prawdziwe wyzwanie i mówię o tym w filmie. Dla mnie to przyznanie się, że nie jestem idealna. Chciałabym być jak najlepszym przykładem do naśladowania dla moich fanów, dlatego przyznanie się do uzależnienia, jest dla mnie trudne - wyznała. 

Życzymy piosenkarce dużo siły.

demi
Fotografia: Instagram/ddlovato
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów