Seksowna gwiazda zszokowała przebraniem na Halloween! Jest w tym mistrzem

Paulina Ermel 02.11.2018
Heidi Klum
Fotografia: instagram.com/heidiklum

Znana modelka po raz kolejny zaskoczyła wszystkich metamorfozą, jaką sprawiła sobie z okazji Halloween. Domyślacie się już o kogo chodzi?

Gwiazdy na całym świecie świętują Halloween organizując imprezy przebierane w wielkim stylu. Zapraszają setki osób, które prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych strojów. Jednak jest jedna postać, która w przebierankach nie ma sobie równych! Mowa oczywiście o Heidi Klum, która w tym roku, po raz kolejny, przeszła samą siebie.

Heidi Klum na Halloween 2018

Heidi Klum słynie z tego, że co roku organizuje na Halloween świetną imprezę, na której zawsze pojawia się przebrana tak, że nie da się jej rozpoznać. Przygotowywanie strojów modelki trwa godzinami, a sama charakteryzacja nierzadko wymaga kilkunastu godzin pracy! 

Dotychczas Heidi zaskakiwała nas najróżniejszymi strojami. Raz była wilkołakiem z teledysku "Thriller" Michaela Jacksona, podczas jednego z Halloween przebrała się za staruszkę - jej charakteryzacja była tak dokładna, że nie sposób było rozpoznać Heidi! Zdarzyło jej się też wystąpić w postaci oskórowanego człowieka. W tym roku po raz kolejny zaskoczyła strojem, choć wydawać by się mogło, że Fiona z filmu "Shrek" to oklepany pomysł. Nie w wykonaniu Klum!

Modelka całkowicie "weszła w skórę" Fiony. Jej strój wyglądał jak skóra zdjęta z bajkowej postaci. Warto też wspomnieć o tym, że Hedi Klum towarzyszył jej ukochany Tom Kaulitz, który przebrał się za Shreka. Charakteryzacja trwała 8 godzin, ale naszym zdaniem było warto!

Podoba wam się?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Lubicie straszne filmy? Zebraliśmy dla was kilkanaście produkcji idealnych na Halloween i nie tylko! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów