Ta gwiazda schudła 35 kilogramów. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Julita Buczek 04.09.2020
blogerka
Fotografia: Shutterstock

Ta influencerka schudła ponad 35 kilogramów. Teraz chwali się piękną sylwetką!

Bardzo dużo gwiazd decyduje się na zmianę swoich nawyków żywieniowych oraz regularne ćwiczenia.

Niedawno kolejną celebrytką, która pochwaliła się swoją metamorfozą, była Natalia Szymaniec, która zrzuciła ponad 35 kilogramów. Metamorfoza tej dziewczyny zrobi na was wrażenie.

Odchudzona gwiazda chwali się metamorfozą

Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak to dwie youtuberki, które tworzą filmiki pod nazwą "Szparagi". W sieci śledzi je ponad milion osób. Ich filmy poświęcone są w większości humorystycznym scenom z życia. Ostatnio jedna z nich postanowiła pochwalić się metamorfozą, którą przeszła. Dziewczyna schudła ponad 35 kilogramów.

Influencerka podzieliła się również ze swoimi obserwatorami historią swojego odchudzania. Młoda youtuberka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie.

Ten post chodził za mną od paru miesięcy, tym bardziej że pojawiało się coraz więcej pytań odnośnie mojej diety. Wstydziłam się o tym opowiadać, wolałam udawać, że tamtej Natalii nigdy nie było. Teraz stwierdziłam, że należy walczyć z przekonaniem, że jest się grubym tylko i wyłącznie od za dużych ilości jedzenia. Przez ostatnie dwa lata obserwowałam w komentarzach brak sympatii do mnie dlatego, że ważyłam więcej. W przekonaniu ludzi byłam leniwa. Zaczęłam ćwiczyć, miałam dietę pudełkową, byłam pod opieką lekarzy, niestety cały czas tyłam. Czułam się źle, szybko się męczyłam, bolały mnie plecy, miałam migreny, często chorowałam. Przestałam chcieć wychodzić do ludzi, tylko że przez charakter naszej pracy musiałam to robić, więc zamykałam się w sobie. Wolałam milczeć i nie zwracać na siebie uwagi. Żyłam w przekonaniu, że wszyscy postrzegają mnie tylko przez pryzmat mojej tuszy. Zaczęłam wierzyć, że po prostu taką mam naturę i już zawsze będę tak wyglądać. W lipcu 2019 trafiłam do lekarza, który Podszedł do mnie holistycznie. Znalazł problemy o podłożu hormonalnym, przepisał odpowiednie leki i dietę. To był ciężki rok. Pełen wyrzeczeń, huśtawek nastrojów, walki z samą sobą. Dzisiaj ważę 35 kg mniej, nadal stosuje dietę ograniczającą spożycie węgli, biorę leki i ćwiczę. Czuje się o wiele lepiej, mam energię, lepszy nastrój, nie jestem aż tak nerwowa, a mój wiek metaboliczny to 15 lat. Proszę Was, żebyście nie podejmowali żadnych kroków samodzielnie. Taka dieta wymaga opieki lekarza. Dzielę się tym bo sporo dziewczyn pisze do mnie z takimi problemami. Bardzo mnie stresowało napisanie tego postu. Odkryłam przed Wami największy „sekret” i coś, co uważałam za najbardziej intymną sferę mojego życia. Nie zamierzam być teraz ekspertem w tej dziedzinie, nie martwcie się. Każde ciało jest piękne, bez względu na rozmiar, najważniejsze jest to, jak Wy się czujecie sami ze sobą. Dbajcie o siebie, traktujcie ciało z szacunkiem, postępujcie według własnego sumienia, nie popełniajcie mojego błędu i nie uzależniajcie swojego samopoczucia od opinii innych. I tak nie macie na to wpływu.
Chwilę mi zajęło uświadomienie sobie, że to, co robię, to robię tylko i wyłącznie dla siebie - napisała w sieci.

Na instagramowym koncie Natalii pojawiło się również zdjęcie pokazujące jak długą drogę pokonała, w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

Masz zamiar przejść na dietę?

Zobacz także: Maja Hyży mogła zostać kaleką! Wyznała po latach: "Płakałam z bólu"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów