Znana aktorka urodziła w towarzystwie… policji! Gwiazda pokazała zdjęcie z dzieckiem!

Sandra Banach 19.06.2019
Julia Rosnowska
Fotografia: Instagram.com.julia.rosnowska

Julia Rosnowska znana głównie z serialu „Julia” i „Drogi wolności” urodziła swoje pierwsze dziecko w domu! Poród nie odbył się bez niespodzianek!

Julia Rosnowska urodziła dziecko! Aktorka zdecydowała się na poród naturalny w domu w towarzystwie partnera oraz położnych. Gwiazda zdradziła, jak wyglądały narodziny jej pierwszego dziecka. Jak czytamy w instagramowym poście, Rosnowska rodziła w towarzystwie policji.

Julia Rosnowska po raz pierwszy została mamą

O ciąży Rosnowskiej media dowiedziały się w marcu tego roku. Aktorka bardzo oszczędnie dzieliła się z fanami swoimi przeżyciami z tego okresu. Gwiazda poinformowała o narodzinach pierwszego dziecka swoich obserwatorów:

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek.

Aktorka opowiedziała także, jak czuje się po narodzinach dziecka:

Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc.

Rosnowska zdradziła także, że poród odbył się w domu. Co ciekawe, przez krzyki aktorki do drzwi zapukała policja:

Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. Żarty na bok - dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy.

Aktorka dodała także, że zastanawia się nad imieniem dla dziecka! Świeżo upieczonej mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrówka!

Zobacz także: Victoria Beckham na ślub znanego piłkarza założyła białą suknię! Przyćmiła pannę młodą?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów