Ujawniono przyczynę śmierci znanego rapera! Nie popełnił samobójstwa?

Paulina Ermel 06.11.2018
Mac Miller i Ariana Grande
Fotografia: Rex Features/East News

Mac Miller zmarł 2 miesiące temu. Jednak dopiero teraz ujawniono przyczynę jego śmierci.

7 września świat obiegła smutna informacja - zmarł znany raper i były chłopak Ariany Grande, Mac Miller. Amerykański gwiazdor miał zaledwie 26 lat! I choć początkowo spekulowano o tym, że popełnił samobójstwo, dopiero teraz dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę się z nim stało.

Przyczyna śmierci Mac Millera

Po 2 miesiącach od śmierci rapera ujawniono w końcu, co ją spowodowało. Jak podaje portal Plejada, pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym zawarto wszystkie szczegóły. W oficjalnym oświadczeniu czytamy: "Malcolm McCormik, muzyk znany jako Mac Miller, zginął na skutek toksycznej mieszanki leków z narkotykami. (...) W jego mieszkaniu znajdowały się znaczne ilości kokainy, butelka po alkoholu oraz leki. Ślady białego proszku były obecne niemal w każdym pomieszczeniu".

Od dawna mówiło się o tym, że Mac Miller lubił nadużywać narkotyków. Podobno przez to też m.in. rozstała się z nim Ariana Grande - wokalistka próbowała wyciągnąć Mac Millera z nałogu, ale jej się to nie udało.

Ciało Mac Millera znaleziono 7 września w jego domu w San Fernando. Odnalazł go przyjaciel, który od razu wezwał pomoc. Niestety rapera nie udało się odratować.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów