Znamy płeć dziecka Anny Lewandowskiej? W mediach pojawiła się zaskakująca informacja

Malwina Wasilewska 25.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Klara będzie miała siostrę czy brata?

Od kiedy Lewandowscy poinformowali, że spodziewają się dziecka, wszyscy bacznie przyglądają się ciążowemu brzuszkowi trenerki. Do tej pory Anna nie zdradziła w mediach płci dziecka, jednak sądząc po doniesieniach "Flesza", mogła wyręczyła ją w tym jej rzekoma znajoma.

Płeć drugiego dziecka Anny Lewandowskiej

Niedawno pisaliśmy o tym, że Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami. Po opublikowaniu tej radosnej wiadomości w sieci zrobiło się gorąco. Teraz wszyscy zastanawiają się, kiedy przyjdzie na świat i jakiej płci będzie ich pociecha, ale szczęśliwi małżonkowie w tej kwestii nadal milczą. Ostatnio jedna ze znajomych trenerki miała zdradzić tę tajemnicę jednemu z magazynów. Jak czytamy w magazynie "Flesz", Ania rzekomo urodzi dziewczynkę.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki – miała powiedzieć "Fleszowi" znajoma Anny.

Lewandowscy nie potwierdzili na razie tych doniesień. Jeżeli okażą się one prawdą, będzie to druga córka pary.

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów