Znamy kolejnych prowadzących Eurowizji Junior 2019! Znane twarze

Eurowizja Junior 2019 - kto poprowadzi uroczystość?
Fotografia: instagram.com @junioreurovisionofficial

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy nazwiska kolejnych osób, które poprowadzą konkurs.

Eurowizja Junior 2019 już niedługo. Do tej pory wiedzieliśmy o trzech osobach, które mają poprowadzić wydarzenie. Są to Olek Sikora, Ida Nowak i zwyciężczyni ostatniej edycji konkursu, Roksana Węgiel. Teraz TVP ujawniło, kto jeszcze będzie zaangażowany w prawidłowy przebieg uroczystości.

Kto poprowadzi Eurowizję Junior 2019?

Kolejni przedstawieni reporterzy przeprowadzą ceremonię otwarcia oraz zajmą się konferencją prasową. Telewizja Polska postawiła na znane i sprawdzone nazwiska - w nowej roli obsadzili Agatę Konarską oraz Mateusza Szymkowiaka. Duet współpracował już razem, więc można być pewnym, że tym razem również im się powiedzie.

Mateusz Szymkowiak od dawna marzył o prowadzeniu Eurowizji. Mówi, że pierwszy raz oglądał konkurs w dzieciństwie i już wtedy zrobił na nim spore wrażenie. Podzielił się z obserwatorami na Instagramie swoimi odczuciami w związku z nowym zadaniem.

Miałem 10 lat, kiedy pierwszy raz w życiu oglądałem Eurowizję. Konkurs odbywał się w Birmingham, Polskę reprezentował zespół Sixteen z Renatą Dąbkowską, a całość z „Divą” wygrała Dana International. Wrażenie, jakie wtedy zrobił na mnie rozmach tej transmisji, było przeogromne. I jeszcze na dodatek ci konferansjerzy! Ulrika Jonsson i Terry Wogan poprowadzili wtedy konkurs absolutnie po mistrzowsku. Zupełnie nie wiem, ile razy ja później wypowiadając przed lustrem legendarne „Good evening Europe!” wyobrażałem sobie, że prowadzę eurowizyjny koncert. Dlaczego o tym piszę? Bo to nieprawdopodobne, jaką moc mają dziecięce marzenia. Minęło ponad 20 lat. Dziś Telewizja Polska oficjalnie poinformowała, że zostałem prowadzącym koncert inaugurujący Eurowizję Junior 2019, czyli Ceremonię Otwarcia! Nieprawdopodobne. Jestem bardzo szczęśliwy. Share the joy!

P.S. No dobra, dzisiaj też stanąłem sobie przed lustrem, żeby po latach znów powiedzieć do niego „Good evening Europe!”. Ale tylko dwa razy! - napisał w opisie pod zdjęciem.

Myślicie, że dziennikarze TVP sprawdzą się w roli prowadzących Eurowizji?

Zobacz także: Eurowizja 2019: Wiśniewski ostro komentuje występ Madonny. Nie tylko on

Ten quiz wcale nie jest tak prosty, jak się wydaje! Kto to napisał - Martyniuk czy Mickiewicz?

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?
Rozwiąż quiz

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?

1. Kto jest autorem tych słów: "...przestań martwić się, wszak po burzy zawsze słońce lśni"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów