Znamy już prawdziwą historię Jareda Leto i zielonego płaszcza Gucci

Martyna Kraus 05.08.2016
Jared Leto
Fotografia: East News

To wszystko było nie tak, jak początkowo myśleliśmy. 

W sobotę 3 sierpnia 2016, Jared Leto pojawił się w Londynie na długo wyczekiwanej premierze filmu "Legion samobójców". Wszystko byłoby zwyczajnie, gdyby nie bardzo ciekawy strój, jaki aktor wybrał na tę okazję.

Gwiazdor wystąpił w zielonym płaszczu za kolano i różowych spodniach domu mody Gucci. Fani, zbici z tropu zaczęli przeszukiwać Internet w poszukiwaniu wyjaśnienia tej niecodziennej eksplozji kolorów. Szybko znaleźli zdjęcie, na którym Leto podczas pokazu Gucci zachwyca się zielonym płaszczem. W sumie to nawet jest za mało powiedziane, że się nim zachwyca. On był wprost porażony tym, co zobaczył na wybiegu. 

Jared Leto Gucci
Fotografia: instagram.com/troubleandrew

Dziecko w sklepie z zabawkami 

Wszyscy widzieliśmy już to zdjęcie na Instagramie. Aktor siedzi w pierwszym rzędzie na pokazie włoskiej marki i na widok modela ubranego w długi, zielony płaszcz i różowe spodnie uśmiecha się bardzo szeroko. W jego oczach widać zachwyt, który towarzyszy dzieciom na wycieczce do Disneylandu. Jared Leto już wtedy na pewno snuł w głowie plany przebrania się za zielonego skrzata i zamierzał wcielić je w życie przy najbliższej okazji. Ta piękna historia jednak nie jest prawdziwa. 

Jeśli chodzi o to zdjęcie, będę z wami szczery. Wygłupiałem się i robiłem miny do osoby, która siedziała naprzeciwko mnie. Zawsze zachwycam się projektami Gucci, ponieważ są niesamowite. Ale tym razem na prawdę zwyczajnie wygłupiałem się rozśmieszając znajomego, czego nie widać na zdjęciu – wyjaśnił aktor w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Podobno Jared Leto w rozmowie z dziennikarką był bardzo smutny i żałował, że zepsuł wszystkim zabawę w snucie domysłów. To naprawdę byłaby piękna historia, gdyby aktor najpierw spodobał się sobie w zielonej fryzurze na planie nowego filmu, a potem zakochał się od pierwszego wejrzenia w zielonym płaszczu Gucci. 

Jared Leto Gucci
Fotografia: East News

Szeroki wybór płaszczy damskich renomowanych marek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów