Znamy go jako chłopca z Kinder Czekolady. To jak dziś wygląda może zaskakiwać

Emilia Klima 07.08.2017
Opakowanie Kinder Czekolady
Fotografia: Kinder.pl

Kim jest Josh Bateson? Choć nie znacie jego nazwiska, doskonale kojarzycie jego twarz. Chłopiec z pudełka "kinderek" wyrósł na przystojnego mężczyznę. 

Firma Ferrero, ponad 12 lat temu, wypuściła na rynek nowy produkt, Kinder Czekoladki, który podbił serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na czerwono-białym pudełku widniało zdjęcie uśmiechniętego, błękitnookiego chłopaka, który zachęcał do kupna produktu. 

Po ponad dekadzie nadal na sklepowych półkach można znaleźć dokładnie to opakowanie. Kim jest dziecko z pudełka? To Josh Bateson, który wyrósł na bardzo urodziwego mężczyznę. Josh studiuje stosunki międzynarodowe i jest jedną z gwiazd Instagrama. Jego konto obserwuje ponad 150 tysięcy osób. Mężczyzna nie odcina się od swojej przeszłości i bardzo często zamieszcza zdjęcia z charakterystycznym pudełkiem czekoladek. 

Wszystkie dzieci, które marzą o tym, aby znaleźć się na opakowaniu czekoladek, mają nadal na to szansę. Marka Ferrero regularnie ogłasza konkursy, w których poszukuje nowych małych "modeli". 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów