Znaleźli błąkającą się po ulicy "syrenę". Dziewczyna nic nie pamięta

Mateusz Patyk 06.04.2017
syrena
Fotografia: Wikimedia.org

Funkcjonariusze mają twardy orzech do zgryzienia. Każda próba wyjaśnienia tej zagadki prowadzi ich do jedynej (i niesamowitej) konkluzji.

Kalifornijska policja zwróciła się o pomoc w identyfikacji znalezionej na ulicy, prawie całkowicie pozbawionej ubrania kobiety. Jak podaje strona Independent.co.uk, tajemnicza "syrena" pamięta tylko swoje imię i przedstawia się jako Joanna. Na dziwnie zachowującą się postać natknięto się w miejscowości Fresno, pomiędzy Los Angeles i San Francisco. Kobieta była przemoczona i twierdziła, że wypłynęła z pobliskiego jeziora.

Po bliższych oględzinach stwierdzono, że palce u jej stóp połączone są czymś w rodzaju błon. Na większość pytań zadawanych przez funkcjonariuszy nie była w stanie odpowiedzieć, zasłaniając się niewiedzą. Według informacji policji przekazanych gazecie "The Independent" wynika, że idącą środkiem ulicy kobietę zauważono 4 kwietnia około trzeciej nad ranem.

syrena Joanna z Fresno
Fotografia: Facebook.com/FresnoPoliceDepartment

Kobieta twierdzi, że ma na imię Joanna.

Więcej pytań niż odpowiedzi

Na oficjalnej stronie policji z Fresno umieszczono specjalny komunikat ze zdjęciem i opisem znalezionej osoby. Władze proszą o niezwłoczny kontakt z komisariatem w razie rozpoznania kobiety z amnezją podającej się za "syrenę". Z danych zgromadzonych przez funkcjonariuszy wynika, że jej wiek określa się w granicach pomiędzy 16 a 30 lat.

Jako pierwszy kobietę zauważył przypadkowy kierowca. Według Independent.co.uk błąkająca się dziewczyna prosiła o pomoc i nalegała, aby zabrać ją do szpitala. Na miejscu określono jej zachowanie jako "dziwne". Źródło z otoczenia pacjentki podało, że pomimo chęci współpracy z policją, nadal nic nie wiadomo o jej prawdziwej rożsamości.

komunikat policji z Fresno
Fotografia: Facebook.com/FresnoPoliceDepartment

Komunikat policji z Fresno

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów