Te znaki zodiaku mają mroczne tajemnice. Niektóre przyprawiają o gęsią skórkę!

Wróżka Katerina 13.08.2018
Te znaki zodiaku mają mroczne tajemnice. Niektóre przyprawiają o gęsią skórkę!
Fotografia: ---

Każdy z nas ma swoje sekrety. Ale kto ma te najmroczniejsze? Zobaczcie, jakie znaki zodiaku skrywają przerażające tajemnice.

Jesteście ciekawi, jakie tajemnice skrywają przed wami najbliżsi? Okazuje się, że wiele może wam o nich powiedzieć... znak zodiaku! Które ze znaków mają najbardziej mroczne tajemnice? Zastanówcie się, czy chcecie to wiedzieć. ;)

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Lepiej nie wybierać ich na przyjaciół

Znaki zodiaku o mrocznych tajemnicach

Jesteś spod znaku Barana? Na pewno lubisz adrenalinę. Do tego jesteś wybuchowy i łatwo wpadasz w konflikty z innymi. Zapominasz też poinformować o tym najbliższych. Lubisz też dokładać sobie stresu i rozdrapywać rany. Zdarza ci się myśleć o... własnej śmierci.

W twoim najbliższym otoczeniu znajduje się Byk? Uważaj! To urodzony plotkarz. Jest bardzo ciekawski i wścibski. Lubi też zbierać różne informacje na temat znajomych. Następnie je przechowuje i w odpowiednim momencie wykorzystuje do swoich celów.

Bliźnięta lubią czarny humor. W mało odpowiednich momentach uwielbiają sypać żartami. Do tego chodzą... uzbrojeni! To właśnie w ich plecakach i torebkach znajdziesz różne narzędzia, które mogą wykorzystać w celach samoobrony.

Rak szybko się złości i nie panuje nad swoimi emocjami. To zdecydowanie najmroczniejszy znak zodiaku. Raki długo pamiętają wyrządzone im krzywdy i lubią się mścić. Czasem nawet myślą o śmierci osoby, która im podpadła!

Wodnik to tajemniczy osobnik. Notuje w pamięci albo zeszycie własne spostrzeżenia, które dla postronnego czytelnika mogłyby być przerażające. Uwielbiają horrory i dzienną dawkę czarnego humoru.

Zobacz także: Jak znaleźć namiętnego partnera? Wystarczy sprawdzić jego znak zodiaku

Namiętne znaki zodiaku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów