Żmuda-Trzebiatowska zmieniła fryzurę. Pokazała zdjęcia przed i po. Reakcja fanów musiała ją zaskoczyć

Katarzyna Leszczyńska 18.12.2017
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Fotografia: Instagram/Marta Żmuda-Trzebiatowska

Aktorka odpowiedziała internautom.

Kobiety uwielbiają zmiany, nawet jeżeli są one bardzo subtelne. Ostatnio na nową fryzurę zdecydowała się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia z podpisem „Zmiany, zmiany”, które świadczą o tym, że zmieniła zarówno kolor, jak i długość swoich włosów. Fotografie przedstawiają jej wygląd przed oraz po wizycie u fryzjera.

Sądząc po opisie zdjęcia nowy wygląd może mieć coś wspólnego z wyzwaniami zawodowymi aktorki. Być może jednak jest to kwestia związana po prostu z chęcią odświeżenia wizerunku. Choć wydawać się może na pierwszy rzut oka, że różnica jest niewielka, wyraźnie widać, że aktorka odmieniła swoją fryzurę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska przed i po wizycie u fryzjera
Fotografia: Instagram/Marta Żmuda-Trzebiatowska

Reakcja fanów mogła zaskoczyć Trzebiatowską

Większość fanów aktorki oczywiście zachwyca się jej odświeżonym wyglądem, jednak nie wszyscy zauważyli zmiany, jakie zaszły w jej fryzurze. Zdaniem niektórych włosy Trzebiatowskiej nie różnią się niczym od wcześniejszej wersji. Aktorka mogła nie spodziewać się takiej reakcji. Wielu komentujących wyraźnie zaczęło żartować z tych delikatnych zmian.

A co się zmieniło?

Znajdź dwie różnice?

Jakieś koło ratunkowe mogę prosić?

Moje oko nie widzi zmiany.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć komentującym, jednocześnie broniąc nowej fryzury.

W realu widać lepiej – napisała.

Czasami nie trzeba wielkich zmian, żeby kobieta poczuła się lepiej. Zapewne z tego samego założenia wyszła Marta Żmuda-Trzebiatowska. Na pewno w obu wersjach fryzury ze zdjęcia aktorce jest do twarzy. Może to i lepiej, że zmiany nie rażą w oczy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów