Żmijewski rzadko pokazuje się z żoną. Teraz wybrali się razem na premierę. Jak wygląda Paulina Żmijewska?

Katarzyna Leszczyńska 22.01.2018
Artur Żmijewski
Fotografia: EAST NEWS

Aktor chroni swoją prywatność.

Artur Żmijewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Popularność i ogromną sympatię widzów zyskał dzięki roli Jakuba Burskiego w serialu „Na dobre i na złe”. Później miał na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych, którymi również podbił serca Polaków. Ostatnio wystąpił w komedii „Atak Paniki”. Z tej okazji pojawił się na premierze produkcji. Towarzyszyła mu żona, Paulina Żmijewska.

Artur Żmijewski należy do tej grupy polskich gwiazd, które starają się chronić swoje życie prywatne. Dlatego też bardzo rzadko pojawia się publicznie w towarzystwie żony. Premiera najnowszego filmu z udziałem aktora była jednak doskonałą okazją do tego, żeby wszyscy mogli zobaczyć, jak wygląda życiowa partnerka Żmijewskiego.

Przyjąłem zasadę, żeby być jak najbardziej normalnym. To znaczy – gdy wracam do domu z planu czy ze sceny, nie opowiadam o swojej robocie. Ona zostaje za drzwiami. Po co mam kogokolwiek obciążać moimi stresami – mówił Artur Żmijewski w 2007 roku w rozmowie z magazynem „Playboy”.

Pani Paulina jest naprawdę piękną kobietą. Małżeństwo doczekało się wspólnie trójki dzieci: Ewy, Wiktora i Karola. Zobaczcie sami, jak obecnie prezentuje się Paulina Żmijewska, żona Artura Żmijewskiego. 

Zobacz także: Wielki powrót do "Na dobre i na złe". Znany aktor po wielu latach znów pojawi się w serialu

Artur Żmijewski z żoną
Fotografia: EAST NEWS

Te filmy Polacy oglądali najchętniej w 2017 roku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów