Jacob z filmu "Zmierzch" podbił serca wielu fanek! Jak dziś wygląda Taylor Lautner, który go zagrał?

Taylor Lautner w szarej koszulce jako Jacob w kadrze z filmu "Zmierzch"
Fotografia: Temple Hill Entertainment / Mave/Collection Christophel/East New

Jacob w filmie "Zmierzch" podbijał serca wielu fanek! Taylor Lautner bardzo się zmienił od tego czasu.

Film "Zmierzch" zyskał popularność na całym świecie. Ekranizacja bestsellera Stephenie Meyer zyskała wielu fanów, ale jednocześnie wykreowała prawdziwe gwiazdy. Jedną z nich był Taylor Lautner, filmowy Jacob i jednocześnie największy rywal Edwarda (Robert Pattinson). Fanki dzieliły się oczywiście na te, które kibicowały uwielbiały wilkołaka i te, które podkochiwały się w wampirze. Dziś każdy z nich się zmienił, a Taylor Lautner przeszedł prawdziwą metamorfozę. Zobaczcie, jak wygląda!

Zobacz także: Dobra wiadomość dla fanów książek z serii "Zmierzch"! Powstaną dwie kolejne części sagi

"Zmierzch": jak dziś wygląda Jacob? Taylor Lautner bardzo się zmienił

Taylor Lautner miał zaledwie 16 lat, gdy wystąpił w pierwszej części "Zmierzchu". I to właśnie rola Jacoba dała mu rozpoznawalność na całym świecie!

Za rolę w "Zmierzchu" Taylor otrzymał wiele nagród, w tym Teen Choice Award oraz dwie People's Choice Awards. Został także okrzyknięty najlepiej opłacanym nastoletnim aktorem w Hollywood. 

Po sukcesie "Zmierzchu" wystąpił jeszcze w kilku filmach. Taylor jest też modelem, a także ma na swoim koncie sukcesy sportowe. Zanim rozpoczął karierę kinową, był mistrzem juniorów w karate. 

Dziś Taylor zapuścił zarost, który dodaje mu charakteru. Chętnie publikuje zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, a najczęściej są to fotografie, na których jest ze swoją dziewczyną.

Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Taylor Lautner! 

Zobacz także: Dom Belli z filmu "Zmierzch" można wynająć! Wszystko za sprawą Airbnb

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów