Transpłciowa modelka została twarzą Chanel Beauty. Tego w historii marki jeszcze nie było!

Julita Buczek 30.08.2019
Theodora Quinlivan
Fotografia: Instagram @teddy_quinlivan

Już niedługo będzie o niej głośno. Transpłciowa modelka Teddy Quinlivan została zaproszona przez prestiżowy dom mody Chanel do współpracy przy nowej kampanii beauty.

Teddy Quinlivan to amerykańska modelka, która została odkryta w 2015 roku przez dyrektora kreatywnego domu mody Louis Vuitton. We wrześniu 2017 roku Quinlivan ogłosiła w mediach, że jest transpłciowa. 

Niedawno do internetu przedostała się informacja, o tym, że modelka została zatrudniona przez dom mody Chanel Beauty.

Teddy Quinlivan twarzą Chanel Beauty

Teddy pracuje w modelingu już jakiś czas. Współpracowała z takimi domami mody oraz markami jak: Louis Vuitton, Gucci, Milk Makeup, Redken czy Maison Margiela Fragrances. 25-latka ma na swoim koncie okładki wielu magazynów (Porter Magazine czy L’Officiel).

Całe moje życie było walką. Od konsekwentnego zastraszania w szkole, od dzieci, które grożą, że mnie zabiją. Jak ojciec bije mnie i nazywa pedałem, po otrzymywanie wypowiedzenia z branży po publicznym wystąpieniu o napaść seksualną w pracy. To było zwycięstwo, które sprawiło, że całe to gówno było tego warte. Byłam na dwóch pokazach dla Chanel, kiedy żyłam w kłamstwie (ukrywałam moją tożsamości trans), a kiedy wyszłam, wiedziałam, że przestanę pracować z niektórymi markami, myślałam, że nigdy nie będę pracować z kultowym domem Chanel. Ale oto jestem w Chanel Beauty Advertising. Jestem dumna z reprezentowania mojej społeczności. Świat cię wyrzuci, splunie i powie, że jesteś bezwartościowy. Twoim zadaniem jest mieć siłę, aby wstać i naciskać, aby dalej walczyć, ponieważ jeśli się poddasz, nigdy nie doświadczysz łez triumfu - napisała na swoim koncie na Instagramie.

Co sądzisz o takiej współpracy?

Zobacz także: Julia Wieniawa na imprezie zaprezentowała bardzo małą torebkę. Ten dodatek kosztuje prawie 2 tysiące złotych!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów