Zmiany w nowej edycji programu „MasterChef”. Nie zobaczymy już znanej gwiazdy?

Adrianna Kubiak 25.06.2019
Jurorzy programu "Masterchef"
Fotografia: Instagram/@masterchef_tvn

Zmiany w programie „MasterChef”. Czy widzowie zobaczą jeszcze ulubioną jurorkę?

Jedną z jurorek programu „MasterChef” jest Anna Starmach. Mistrzyni gotowania szybko zyskała sobie sympatię widzów. Od kilku sezonów mogliśmy zobaczyć ją zarówno w eliminacjach dorosłych, jak i w „MasterChef Junior”, gdzie o fartuch walczyli najmłodsi. Czy świeżo upieczona mama wystąpi w kolejnej edycji?

Zobacz także: Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę? "Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!" 

„MasterChef" sezon 8. - jakie zmiany czekają widzów?

Ruszyły nagrania 8. edycji programu „MasterChef”, który na wizji zobaczymy już jesienią. Jak donosi Fakt.pl widzowie mogą spodziewać się zmian.

W składzie jury z pewnością zobaczymy Magdę Gessler oraz Michela Morana. Co z Anną Starmach? Według tabloidu młoda mama zrezygnowała z pracy, ponieważ nie chce jeszcze rozstawać się ze swoją półroczną córką Jagienką.

Jak piszę Fakt.pl, gwiazda nie weźmie udziału w istotnej części programu, jaką jest wyjazd do Meksyku. To właśnie tam wyłonieni zostaną finaliści 8. edycji „Master Chefa”. 

W sumie nie musiała się bać o córeczkę, bo mąż i mama chętnie by się nią zajęli. Ale zdecydowała, że to jeszcze za wcześnie – wypowiedział się informator tabloidu.

Dla fanów gwiazdy dobra wiadomość. Anię prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć we wcześniejszych odcinkach programu oraz w finale. Kto zastąpi mistrzynię gotowania na wyjeździe? Tego dowiemy się już jesienią!

Będziecie oglądać nową edycję programu?

Zobacz także: Kolejny wielki sukces Tomasza Kota. Polski aktor wcieli się w słynnego wynalazcę!

TVN już wiele lat króluje wśród polskich kanałów telewizyjnych. Pamiętacie, jak przez lata zmieniły się gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów