Duże zmiany w Messengerze. Ma być prosto i szybko

Anna Respondek 04.05.2018
Messenger
Fotografia: Shutterstock

Na firmowej konferencji Zuckerberg postanowił przedstawić zmiany, jakie już niedługo zostaną wprowadzone do aplikacji Messenger. 

Po ostatniej aferze z Facebookiem i wyciekiem danych, właściciel portalu społecznościowego Mark Zuckerberg robi wszystko, aby na nowo zyskać zaufanie użytkowników i przyciągnąć ich do portalu. 

Zobacz także: Sprawdź co wie o tobie Facebook. Wystarczy kilka prostych kroków

Kilka dni temu odbyła się firmowa konferencja "F8", na której zaprezentowano najnowsze zmiany, jakie czekają Facebooka. Okazuje się, że największą rewolucję ma przejść popularna aplikacja Messenger. 

Kiedy wysyłasz wiadomości, chcesz to robić w prostej i szybkiej formie. Teraz będziemy skupiać się na przebudowaniu Messengera, by był on jak najbardziej zgodny z tymi założeniami. David Marcus, człowiek odpowiedzialny za rozwój aplikacji, wtóruje szefowi Facebooka i zapewnia, że całkowicie odmieniony Messenger będzie gotowy już "bardzo, bardzo niedługo" - mówił CEO.  

Zmiany spowodowane są sugestiami użytkowników aplikacji, którzy narzekali na to, że Messenger przestał wyglądać jak komunikator i stał się portalem z grami. Jakie zmiany zauważymy już niedługo? Przede wszystkim tryb nocy (nowy czarny layout), przycisk główny będzie odpowiedzialny jedynie za wysyłanie wiadomości, a nie na przykład rozmowę z botami. 

Co sądzicie o nowym wyglądzie Messengera? 

Zobacz także: Tych informacji lepiej nigdy nie zamieszczać na Facebooku

mess
Fotografia: Theverge.com
mess1
Fotografia: Theverge.com

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów