Zmiany w „DD TVN”. Znamy nowych prowadzących

Sandra Banach 23.08.2019
"Dzień dobry TVN"
Fotografia: EastNews/JustynaRojdek

TVN postawiło na spore zmiany. W „Dzień dobry TVN” oprócz nowej pary prowadzących zobaczymy odświeżone studio. Program śniadaniowy będzie także emitowany o innej godzinie niż dotychczas. 

Od kolejnego sezonu w popularnym programie śniadaniowym zachodzą zmiany. Już 31 sierpnia odcinki będą emitowane od godziny 7:30. Jesienią zobaczymy także studio w innej odsłonie. To jednak nie koniec zmian. Na kanapie zasiądzie także nowa para gospodarzy.

Zmiany w „DD TVN”

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że uwielbiana para prowadzących żegna się z „Dzień Dobry TVN”. W jednym z wywiadów Marcin Meller ujawnił, dlaczego on i Magda Mołek odeszli ze „śniadaniówki”. TVN znalazło im zastępstwo.

Podczas najnowszej ramówki stacji, dyrektor programowy Edward Miszczak zdradził, kto dołączył do grona prowadzących. Nowi gospodarze popularnego programu śniadaniowego to Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Najnowsze wydania „DD TVN” poprowadzą także dobrze nam znani inni dziennikarze – Dorota Wellman i Marcin Prokop, Kinga Rusin i Piotr Kraśko, a także Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Podoba się wam ta zmiana?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odwiedziła "DDTVN" w kosmicznie drogiej stylizacji. Sam zegarek kosztuje 74 tys. zł! 

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile wiesz o polskich teleturniejach. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów