Internautka skrytykowała apel Zielińskiej do ciężarnych Polek. Ostra odpowiedź. "Nie pozwoliłabym sobie na takie słowa"

Katarzyna Leszczyńska 02.10.2017
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati na imprezie Sephory
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

Aktorka odpowiada na krytyczny komentarz. 

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati wkrótce zostaną mamami. Gwiazdy spotkały się podczas imprezy zorganizowanej przez perfumerię Sephora w warszawskiej galerii handlowej Arkadia. Zielińska podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem z ciężarną koleżanką. Obie aktorki promienieją w błogosławionym stanie.

Największą uwagę przyciąga wpis pod zdjęciem aktorki znanej z serialu "Barwy Szczęścia", która napisała apel do polskich kobiet. W swoim poście zdecydowała się wyraźnie podkreślić, że każda ciężarna kobieta ma prawdo do normalnego funkcjonowania i dobrego wyglądu.

Dlaczego w Polsce utarło się, że kobieta w stanie błogosławionym to najlepiej, jakby nie wychodziła z domu. Boże, dziewczyny, nie dajmy się. Te, które znają ten stan wiedzą, że to stan totalnego odjazdu.

Wiele fanek Katarzyny Zielińskiej zgodziło się z aktorką. Jednak post gwiazdy „Barw Szczęścia” spotkał się również z negatywnymi komentarzami. Niektóre internautki oburzyły słowa Zielińskiej, której daleko do przeciętnej Polki. Kobiety nie zgadzają się z postem aktorki i twierdzą, że ciężarne panie w Polsce normalnie funkcjonują w ciąży.

Nie wiem, skąd taki pogląd, gdzie się to utarło. Pierwsze słyszę, aby kobieta w ciąży miała jedynie siedzieć w domu. Kobiety w tym stanie normalnie funkcjonują i pracują, nie każda po prostu ma możliwość wożenia się po ściankach. Pani Kasiu, jak dla mnie Ameryki Pani nie odkryła.

Pani z tymi wypowiedziami trochę przesadza. Większość kobiet w ciąży normalnie pracuje, prowadzi dom, robi zakupy i sprząta prawie do samego porodu. Robienie z tego pokazu dla mediów i wypisywanie starych prawd przysługuje pseudo-gwiazdeczkom, aby miały zajęcie. (…) Pani Zielińska najwięcej czasu spędza zajmując się sobą. Podziwiam, mając małe dziecko, męża, tyle czasu dla siebie wygospodarować.

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati na impresie Sephory
Fotografia: ONS

Gwiazda odpowiada na nieprzyjazne komentarze

Katarzyna Zielińska nie jest znana z dyskutowania z internautami. Bywają jednak takie sytuacje, kiedy ciężko nie odpowiedzieć. Tak było i tym razem. Ostatni komentarz uderzał w rodzinę aktorki i zirytował ją na tyle, że postanowiła odpowiedzieć niesympatycznej komentującej.

Gratuluję tak odważnego wpisu. Nigdy do nikogo bym sobie na takie słowa nie pozwoliła. Owszem, uwielbiam Instagram, cenię sobie w nim to, że można zachęcać kobiety do odwagi, do tego, że pomimo wspaniałych rodzin, dzieci, mogą rozwijać siebie i swoje pasje. Że nie muszą bać się marzeń. A jeśli chodzi o moje życie rodzinne to z całym szacunkiem droga Pani, proszę nie wysuwać pochopnych wniosków, gdyż obraża Pani zarówno moich najbliższych jak i moją osobę. Życzę dobrej nocy i życzę więcej odwagi w tworzenie pozytywnego wokół pani świata.

Perfumeria Sephora nie po raz pierwszy zorganizowała wydarzenie dla gwiazd. Podczas spotkania zaprezentowano najważniejsze urodowe trendy tego sezonu. Oprócz Zielińskiej i Rosati pojawiły się również m.in.: Martyna Wojciechowska, Edyta Herbuś oraz Paulina Krupińska.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów