Zielińska chwali się wakacjami na greckiej wyspie. Zdjęciami ciężarnej aktorki zachwyceni są internauci: Obłęd!

Redakcja 14.08.2017
Katarzyna Zielińska
Fotografia: www.instagram.com/katarzynazielinska/?hl=pl

Wszystko wskazuje na to, że ciąża jej służy :-) 

Katarzyna Zielińska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę Marty w serialu "Barwy szczęścia", czy chociażby przebojową Irenę w filmie "Och, Karol 2". Teraz, aktorka zwolniła nieco tempo i wypoczywa na wakacjach. Jak zorientowali się internauci, wybrała się na piękną grecką wyspę Santorini, a zdjęciami z pobytu chętnie pochwaliła się na Instagramie. 

Fotografie, które umieszcza w mediach społecznościowych to świetny dowód na to, że aktorka w ciąży wygląda wręcz kwitnąco, a urlop jak najbardziej jej służy. Nie wiadomo, z kim aktorka przebywa na greckiej wyspie, ale możemy podejrzewać, że na wakacjach towarzyszą jej mąż Wojciech Domański i syn, 2-letni Henryk. 

Marian, tu jest jakby luksusowo. #marian i hela #wakacje #chill #błękit #biały #lazurowy #niebieski #niebieskie niebo #niebieskie myśli #niebieskie oczy #niebieska woda - napisała Katarzyna Zielińska pod jednym ze zdjęć. 

Wygląda kwitnąco?

Zdjęciami aktorki, która, jak podaje kolorowa prasa, już za kilka miesięcy zostanie po raz drugi mamą, zachwyceni są internauci. W komentarzach chętnie dają temu wyraz.

Jak cudownie!

Zdjęcie obłęd!

Cudownie, raj na ziemi. 

Cóż, nie da się ukryć, że zdjęcia publikowane przez aktorkę naprawdę robią wrażenie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć udanego wypoczynku. Czekamy na więcej ;-) 

Zobacz także: Zielińska z okazji rocznicy ślubu pokazała zdjęcie z mężem. Uwagę zwraca dedykacja. "Piękne słowa"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów