Media spekulują o kryzysie w związku Rozenek i Majdana. Sprzeczają się o zaskakującą rzecz

Anna Respondek 29.11.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/z.rozenek

Produkcja show zgadza się z Majdanem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się w 2016 roku. Ich związek od samego początku był niezwykle medialny i ciekawił wielu Polaków. Z tego względu para zdecydowała się na wzięcie udziału we wspólnym tajnym projekcie, z którego zdjęcia regularnie pojawiały się na koncie prezenterki. 

Od miesięcy Małgorzata i Radosław podróżują po całym świecie i spędzają ze sobą dużą ilość czasu. Wygląda na to, że nie wpływa to dobrze na ich związek. Jak donosi tygodnika "Rewia" mają również inne zdania na temat tego, co pokazać w nadchodzącym show, a co zdecydowanie z niego usunąć. 

Małgosia chce wycinać z programu sceny ich sprzeczek. Produkcja odwrotnie: uważa, że podniosą oglądalność. A Radek daje wolną rękę produkcji. Na tym tle dochodzi między nimi do scysji - zdradza "Rewii" pracownik TVN. 

To nie pierwsza różnica zdań, o której dowiedziały się media. Głośna sesja z okazji pierwszej rocznicy ślubu także delikatnie "podzieliła" parę. 

Dla mnie nie musiały być aż tak idealne (zdjęcia - przyp.red), ale wiem, że dla Małgosi tak - mówił sportowiec.

Znajomy pary również wypowiedział się na ten temat. Przyznał, że wspólne spędzanie czasu zarówno w pracy, jak i domu może skutkować spięciami, ponieważ po całym dniu "nawet nie ma się komu zwierzyć z problemów".

Myślę, że rozstanie im nie grozi. Ale dla dobra ich uczucia lepiej by było, gdyby spędzali więcej czasu oddzielnie. Bo inaczej mogą coraz częściej puszczać im nerwy - powiedzieli informatorzy.

Myślicie, że w programie pojawią się kłótnie pary?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów