Żegnaj, Anne Hathaway. Aktorka znika z mediów społecznościowych

Mateusz Patyk 03.01.2017
Anne Hathaway
Fotografia: East News

Noworoczny wpis zasmucił fanów artystki. Gwiazda "Nędzników" robi sobie urlop od wrzucania wpisów do sieci.

Jak informuje portal Hellogiggles.com, zdobywczyni Oscara ogłosiła swoją decyzję w pierwszy dzień stycznia. Życzyła wszystkim subskrybentom swojego kanału na Instagramie optymizmu w nowym roku, podzieliła się też radością z narodzin syna. Zwróciła się również do hejterów, którzy od pewnego czasu nie pozwalali spać spokojnie aktorce, uprzykrzając jej życie w komentarzach pod postami w Internecie. Zaapelowała o więcej szacunku i poprosiła o zawieszenie broni.

Hej wszystkim, Szczęśliwego Nowego Roku! Bądźmy pozytywni, ludzie. Jestem wdzięczna 2016 rokowi za narodziny mojego syna i wszystko, co to oznaczało, za lekcje, że nie ma żadnych gwarancji i powinniśmy świętować i rozkoszować się sobą nawzajem teraz, a nie potem, i że za każdym kryzysem zawsze leży ścieżka do osiągnięcia wielkiej mądrości. (...) Pamiętajcie, że złość jest stacją, a nie pociągiem, więc nie pozwólcie, by stała się waszą podróżą. (...) PS. Chcę, byście wiedzieli, że robię przerwę od Instagrama i Facebooka. Do następnego spotkania - napisała na swoim profilu Anne Hathaway.

Internauci przyjęli tę decyzję z zaskoczeniem, ale i ze zrozumieniem. Jej pozytywne przesłanie sprawiło, że fani aktorki mogli lepiej zrozumieć noworoczne postanowienie aktorki. Wielu zgodziło się ze zdaniem odtwórczyni Kobiety Kota z filmu o Batmanie, pisząc pod postem słowa otuchy i odpowiadając na życzenia. Zapętlony filmik przedstawiający płomień świecy na ciemnym tle został wyświetlony już ponad 320 tysięcy razy. Taki wynik nie jest jednak czymś niesamowitym. Profil Hathaway na Instagramie śledzi przecież ponad 7 milionów osób.

Oscar Oscarowi nierówny?

Aktorka od marca ubiegłego roku została mamą. Wspólnie z mężem, Adamem Shulmanem, są szczęśliwymi rodzicami syna o imieniu Jonathan. Urodzona w 1982 roku na Brooklynie ma na koncie nagrodę Akademii Filmowej za drugoplanową rolę w musicalu "Les Misérables. Nędznicy". Jak się później okazało, w wywiadzie dla gazety "The Guardian" z października wyznała, że czuła się "bardzo niekomfortowo" stojąc przed tłumem ludzi ze statuetką w ręku i nie była z tego powodu szczęśliwa. Wtedy spotkała się z falą krytyki w mediach społecznościowych za swoją wypowiedź.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów