Aleksandra Żebrowska wspomina pierwszą randkę z przyszłym mężem. Aż trudno uwierzyć w jej wyznanie

Anna Respondek 03.11.2017
Michał Żebrowski
Fotografia: Instagram/zebrowski.michal

Okazuje się, że początki znajomości były co najmniej interesujące. 

Kariera Michała Żebrowskiego kwitnie, podobnie jak jego życie rodzinne. Bożyszcze kobiet, do którego wzdychały i wzdychają miliony fanek, ustatkował się w 2009 roku, a jego żoną została 22-letnia wówczas Aleksandra Adamczyk

W rozmowie z magazynem "Pani" Żebrowski wychwalał swoją piękną i zaradną żonę, ciesząc się, że jest "osobą poukładaną i zorganizowaną", a jej biznes odzieżowy rozwija się w szybkim tempie. 

Napawa mnie to nadzieją, że kiedy ludzie przestaną mieć ochotę mnie oglądać, moja żona zlituje się nade mną i kupi mi bilet w góry, żebym mógł posiedzieć na ganku naszego domku - żartował. 

W rozmowie z magazynem żona aktora opowiedziała o pierwszej randce z przyszłym mężem. Okazało się, że Aleksandra nie wiedziała, że ma do czynienia ze znanym aktorem. 

Nie wiedziałam, że to ktoś, do kogo należy wzdychać. Ominęły mnie jego sławne role. Przed naszym pierwszym spotkaniem powiedziałam mamie, że zupełnie idiotycznie umówiłam się z tym panem w miejscu, gdzie jest tłum ludzi, a przecież nie wiem, jak on wygląda - wyznała Aleksandra. 

Żebrowski przyznał, że to nie był dobry czas na związek, ani dla niej, ani dla niego, ponieważ "był pewny, że nie uda mu się wtedy założyć rodziny". W 2009 roku ich drogi ponownie się przecięły. Po krótkim czasie Żebrowski oświadczył się Aleksandrze i teraz tworzą szczęśliwy i udany związek, z którego mają dwóch synów 7-letniego Franciszka i 4-letniego Henryka.

Kiedyś siłą rzeczy ważniejsze było "ja". Wspólne rodzinne życie pomaga przejść do wyższego stopnia człowieczeństwa - przyznał Żebrowski.

To dopiero historia miłosna :)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów