Młode mamy nie mogą jej tego wybaczyć. Natalia Siwiec znów pod ostrzałem krytyki

Martyna Wojciechowska 06.03.2018
Natalia Siwiec skrytykowana przez fanki
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official

Chciała pochwalić się sylwetką po ciąży, ale obserwatorki zwróciły uwagę na inny szczegół.

Mimo natłoku obowiązków, Natalia Siwiec nie zapomina o swoich obserwatorach. Modelka coraz częściej dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami, na których pokazuje swoją córeczkę. Tym razem było podobnie. Modelka zamieściła zdjęcie w skąpym bikini z uroczą Mią. W kadrze widzimy, jak jedną ręką trzyma dziecko, a drugą robi zdjęcie. To jednak nie spodobało się jej fankom.

Zobacz także: Natalia Siwiec reklamuje buty nago. Fanka: Niesmaczne. Modelka odpowiedziała

Internautki krytykują Natalię Siwiec

Część obserwatorek stwierdziła, że Siwiec nieodpowiednio trzyma dziecko. Niektóre z nich nie mogą jej tego wybaczyć:

Lewa ręka matki powinna dodatkowo podtrzymywać prawe udo dziecka. Niestety albo koncentruje się na robieniu selfie do lustra albo na prawidłowym noszeniu dziecka. Kwestia priorytetów.

Czasem odnoszę wrażenie, że traktujecie to dziecko jak maskotkę.

Wśród internautek były też i takie, które postanowiły wziąć Natalię w obronę:

Matka wie kiedy może sobie pozwolić na takie noszenie dziecka. To się nazywa instynkt macierzyński. Osobiście sama tak nosiłam, noszę dzieci. Przecież dziecko nie jest w takiej pozycji cały dzień tylko przez chwilę. Nie popadajmy w paranoję.

 Ja też tak nosiłam synka na biodrze i swobodnie mogłam coś robić drugą ręką. W ogóle w niczym takie noszenie nie zagraża.

Od kiedy Natalia zaszła w ciążę, regularnie naraża się na krytykę młodych matek. A co wy sądzicie na temat tego zdjęcia?

Zobacz także: Siwiec pozuje z córką a w komentarzach burza. "Ona jest za mała". Celebrytka odpowiada i zamyka usta hejterom

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów